Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vágyom arra hogy soha...

Miért vágyom arra hogy soha senki ne lásson, én a magam dolgaival szépen ellegyek és ne is tudjanak a létezésemről? 17/f

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy csak ülök itthon pl egy itthoni munkát végezve.Ki sem kell nagyon mennem a házból mert azért szeretek sétálni,mozogni,de emberek között nem jó.Egyszerűen elromlott ez a világ.Mindent a média,a közösségi oldalak befolyásolnak,a sablonosság,a kétszínűség.Nem szeretném látni mert csak elszomorít és felidegesít.

Nem azt mondom tehát hogy nem akarok kimozdulni,de mindenki akit ismerek ilyen hogy ül a társaságban és a tetves telefonját nyomkodja folyamatosan,vagy selfiet csinál,és hányingerem van már ettől.

Nekem facebookom sincs,soha semmilyen közösségi oldalon nem voltam fent mert hányingerem van tőle...


Szerintetek akkor lehet hogy a mai emberek viselkedése és kisugárzása taszít?

Mert szó szoros dühroham jár engem körbe mikor elmegyek pl egy buszmegálló előtt,és mi van,egy párocska (kb 16-17 évesek) kézen fogva ülnek a padon és nyomják mindketten a telefont.Vagy hogy nyolc tíz fős csapat éjjel a városban szórakozik,és nem szólnak egymáshoz,hanem facebook...


Ti mit gondoltok erről?



2016. júl. 10. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyanyád lehetnék a korom szerint. Én is így gondolom.


A baj az, hogy vannak közösségek, amelyek programját csak a fb-on lehet megtudni, és van, hogy utolsó pillanatban írják ki, vagy változik. Ezért van szükség rá.


De a fb is változik. Egyre több ember titkosítja, és csak a "barátok" nézhetik meg, amit fölrak. És nem írnak már be semmi információt magukról, csak a nevüket. Nem mutatják az ismerősöket sem, csak azt írják oda, hogy 852 barátja van.


Szóval már ismerőst sem lehet vele találni, ha valaki azt szeretné. Vagy távoli rokont, mondjuk.


Nem tudom, mit lehet csinálni.

2016. aug. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ilyen a világ sajnos és így is kell elfogadni gondolkodni nem érdemes rajta mert nem fog semmin se változtatni...Ha ez megnyugtat sok hozzád hasonló ember gondolja így..19F
2017. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben Ugyan ez vagyok, kedves Kerdezo. Annyira elszeparaltam magam a kulvilagtol, hogy mar csak kenyerert megyem le a boltba, illetve ha nagyon fontos valami. Csalad most ment el nyaralni,es gaz, de csaladnal is ezr erzem, hogy nem kell senki a kornyetetembe, szoval most hala istennek nyugi van.
2017. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!