Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nem kellek senkinek.

Mit tegyek? Nem kellek senkinek.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, van pár barátnőm, akikkel jóban vagyok, de mégis maganyosnak érzem magam.. Úgy erzem hogy egy fiúra lenne szükségem aki szeret,oda figyel rám vagy nem tudom..(sose volt meg baratom)

NEM szeretnék olyan privat üzeneteket, hogy èn szexelek veled meg stb..



2016. júl. 21. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig még a ronda lányoknak is van manapság pasijuk/barátjuk.


Egyetlen fiúismerősöd sincs aki szerinted alkalmas lenne rá, hogy a barátod legyen? Vagy ha megtetszik egy fiú suliban, buliban bárhol, próbálj valami jeleket adni, de egyértelműeket és nem muszáj/kell nyomulósnak lenni, sok fiút elijeszt.

2016. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: van olyan aki szóba jöhetne, csak az a baj, ha a kozelembe kerul akkor mindig leblokkolok
2016. júl. 21. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet. Nekem se volt még soha barátom, és főleg ilyenkor nyáron, mikor suli sincs, elég magányosnak érzem magam. Nehéz ez a dolog. Az olyan fiúkkal, akik tetszenek pedig nem tudok normálisan beszélgetni, annyira zavarba jövök. Azzal az osztálytársammal, aki tetszett szinte nem is beszéltem. :D Remélem, majd jön valaki, akit neked szánt az ég! Előbb-utóbb biztos eljön! :)

18/L

2016. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

18 éves vagy basszus! Most kezdődik az élet! Gondolom a közeljövőben fogsz tovább tanulni, valószínű új barátságok fognak köttetni, buli, szórakozás vár rád. Pasizni ráérsz 20-as éveidben, nem vesztettél semmit, ha tinédzserkorodból kimaradtak ezek a dolgok.

Én majdnem 10 évvel idősebb vagyok tőled, na nekem vannak komoly problémáim a magánéletben. Te mit tégy? Semmit. Hódolj a hobbidnak, vagy keress újat, járj el szórakozni, éld az életed,és kész. Ennyi idősen még nem szabad ilyen hülyeségekre gondolni, hogy nem kellek senkinek...

2016. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ne egy fiútól várd a boldogságot. Ha lelép, akkor összezuhasz?

Találd meg önmagad, ahhoz majd odacsapódik egy jó srác is!

2016. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát elég kurta a leírás...

voltak akik próbálkoztak nálad, de nem jöttek be, vagy senki nem próbálkozott, te próbálkoztál valakinél is?

kicsit több infó kellene :)


23F

2016. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek a magányos lányok, akik még azt sem tudják mit akarnak okozták eddig a legtöbb fájdalmat az életemben...


Egy ilyennel sem ismerkednék már... Még ha fizetnének érte sem...


23/F


Inkább a magány...

2016. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...hát, lehet, hogy Te valami kis világvégi zsákfaluban élsz, ahol egyáltalán nincsenek fiúk vagy édesanyád fogva tart és nem ereszt ameddig szerinte nagykorú nem leszel. Itt Pesten nem hiszem, hogy van olyan 18 éves lány, akinek legalább 65 udvarlója ne lenne, de ha van, akkor kérem jelentkezzék, bármikor megiszok vele egy üveg bort a Margitszigeten, akkor is ha csúnya és buta...
2016. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyan így vagyok csak fordítva. Annyi különbséggel hogy lett volna esélyem sokszor csak elszúrtam. A csajok akik pedig hívtak valahová meg hát...
2016. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eljön az idő kinek előbb,kinek később.

Neked is.Nem leszel egész életedben magányos.

Fiatal vagy,hát járj nyitott szemmel,és keress egy fiút.

Azzal,ha csak búslakodsz,nem oldasz meg semmit.

Cselekedj,mert az élet nagyon rövid.

2016. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!