Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valami baj van velem? (többi...

Valami baj van velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az iskolában az osztálytársaim és kb. az egész iskola átnéz rajtam , még a tanárok is. mintha szellem lennék. szünetekben általában olvasok vagy tanulok a következő órára. az oszt. társaim csak akkor szolnak hozzám ha vmi dolgozat kérdései vagy megoldása kell nekik. egyébként amióta csak suliba járok kitűnő tanuló vagyok. a tanárok rendszeresen nem tudják a nevem és amikor a naplót nézik gyakran meglepődnek ,hogy kitűnő vagyok. gondolom csak egy átlagos négyesnek hisznek. facebook-on se szoktak beszélgetni velem. nincsenek igazi barátaim. szülinapi zsúrokra se hívnak el , sőt sehova. egy fiú barátom se volt , miközben az osztályomban még a bűnronda lányoknak is volt , nem is egy. nem tudom , mit tegyek?

2016. júl. 25. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem lennel streber es nem aldoznal minden percet a napodbol a tanulasra, lenne idod megismerni masokat
2016. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem kezdj el ismerkedni az iskolán kívül. Ha nagyvárosban élsz könnyű dolgod van, de azért vidéken is meg lehet oldani. :) Bár nem írtad hány éves vagy, gondolom nem olyan sok idő és elballagsz a sulidból, utána valószínűleg nem is fogsz találkozni az osztályoddal. (meglepő, de a legtöbb ember egyáltalán nem megy el osztálytalálkozókra, mert irtóznak a régi középsulis emlékektől.) De ha iskolán kívül szerzel barátokat ők meg fognak maradni :) . A tanárokat szard le, legtöbbjük egy szarember, vannak kivételek, de ha senki nem vette még észre hogy kitűnő vagy, akkor ezek is csak álpedagógusok :) Egyszóval: ha a sulidban nem vesznek észre, ismerkedj máshol! :)
2016. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélgetést kezdeményezni a hozzád legjobban viszonyuló osztálytársaddal. Nehéz elkezdeni, de ha minden nap csak egy-egy mondatot váltotok egymással, lassan ki fog nyílni a világ.
2016. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebből még mindig túl kevés információ jön le, de nem hinném, hogy bajod lenne. Csupán zárkózott típus vagy. Nem nyitsz az emberek felé, így ok sem nyitnak. Ha látszik rajtad, hogy csendesebb, 'unalmasabb' vagy az átlagnál, sajnos, vagy piszkálni fognak vagy teljesen ignorálni. Az utóbbi szerintem egy fokkal jobb.


Amit tehetnél: nyitni egy kicsit is a körülötted lévők felé, nem kell hirtelen, hű de nagyot, mindenkivel cseverészni, hanem kis lépésekben, egy-két emberhez odamenni és kicsit beszélgetni. Órán pedig lehetnél aktívabb, így biztos megjegyeznék a neved. A tapasztalat azt mutatja, hogy sokszor nem is a legokosabbikat, legügyesebbiket jegyzik meg, hanem aki legnagyobb szájjal rendelkezik..

2016. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az iskolában az osztálytársaim és kb. az egész iskola átnéz rajtam , még a tanárok is. mintha szellem lennék."


Én örülnék, ha olyan osztálytársaim lennének, mint amilyenek a tieid.

2016. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
engem sem értenek meg az emberek. írj privátot ha szeretnél 25/ fiú
2016. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Barnabas48 válasza:
Függezd fel egy kicsit a tanulást ismerkedj meg új barátokkal kérj segítséget a szüleidtől hidd el jobb lesz.
2016. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!