Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi kedvem élni mit tegyek? ->

Semmi kedvem élni mit tegyek? ->

Figyelt kérdés
Öngyilkos nem akarok lenni de mióta volt egy súlyos balesetem ami végett még újra is kellett éleszteni halottnak érzem magam nincs életem és ez már évek óta így megy. Nincsenek barátaim sem barátnőm nagyon tetszik valaki de szó szerint rám sem néz biztos mert olyan helyes vagyok.A minden napok arról szólnak hogy itthon ülök és töprengek mit tegyek (ennek már több mint ezer napja) mert hiába barátkozom vagy próbálok párt keresni senkit nem érdeklek senki sem szeret vagy kedvel pedig egy rossz szavam sincs senkihez sőt mindenkivel kedves vagyok barátságos és segítőkész talán csak egy kicsit csöndes és visszahúzódó. Eddig egész jól bírtam reméltem majd történik valami jó de nem így lett és lelkileg kezdek teljesen összeomlani. Szeretném ha valaki valami igazán jót tanácsolna ami egy ha nem is jó de legalább élethez vezetne. Köszönöm szépen!
2016. aug. 30. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

de testileg felépültél teljesen a balesetből?

és hogyan teheted azt meg,hogy otthon vagy dolgoznod nem kell,lóvéd meg van?

2016. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felépültem de vannak maradandó nyomai és dolgozom természetesen viszont dolgozni kell nem élek társasági életet ott sem.
2016. aug. 30. 23:01
 3/6 anonim válasza:
Szia ! Az első lépés az, hogy kedveld meg magadat, gyűjts magabiztosságot. Az egy csöppet sem baj, ha visszahúzódó vagy, vagy csendes. Miután megbarátkoztál önmagaddal, hidd el olyan pozitív kisugárzásod lesz amitől még te is boldog leszel! Én is sokat unatkozom, legtöbbször erősítek szabadidőmben itthon, nagyon fellendít és elmegy tőle minden rossz gondolatom. Ne félj beleevágni új dolgokba. És maradj segítőkész, barátságos, mert ezek nagyon jó tulajdonságok. A legjobbakat !:)
2016. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

első vagyok.

csak a saját sztorimat tudom példának felhozni.

nekem is voltak nagy törések az életemben amik megtörtek és begubóztam.

engem a dugás hozott ki mindig ebből az állapotból.

persze fél-1 évig,vagy még tovább otthon ülni bereccsenve,ezért pontosan tudtam és diagnosztizáltam hogy antiszociális és elidegenedett lettem.

ilyen beállítódással meg esélytelen a csajozás.

úgyhogy fizettem a dugásért.

eljártam heti 2x dugni gyönyörű szép örömlányokhoz lakásra,és ultra gyorsan vissza tért az életkedvem és az életerőm.

amint helyrejöttem sorban jöttek a felcsípett csajok hónapokig,míg végül megtartottam a legjobbat közülük.


a másik terápia szintén a alap ösztönöket veszi elő,ez a bunyó.

lemész egy küzdősport edzésre és az állóképességi terhelés,a bunyó közben stressz kisöpör minden zavaros gondolatot és csak az itt és a most fog számítani.

2016. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne törj le! Vár az élet. Sokszor nekem már annyi is elég, ha lemegyek vásárolni, elintézni pár dolgot. Mindig mosolygok, ha kell csevegek a pénztárossal, stb.
2016. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nem akarsz a filmemben szerepelni? Termeszetesen fizetsegert! Hombrew csak....Karatés film lenne :D Nem nagyon merem a kornyezetemet ezzel zaklatni :(
2016. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!