Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Holgyeim mennyire ciki, ha...

Holgyeim mennyire ciki, ha egy ferfi szereti a kovetkezo cuccokat hordani?

Figyelt kérdés
Barna szandal, vajszinu rovidgatya, piros ing Ezeket mondjuk nem feltetlen egyszerre! 23eves srac vagyok nem tul sikeres a lanyoknal igaz nem vagyok sem sportolo focista sem kigyurt kopasz sem 176cm vagyok 75kilo. Szerintetek a ruham miatt nem kellek a lanyoknak,vagy mert nem vagyok kigyurt allat illetve ilyen focistas meno pasi? A nagynenim anyukam es mindketto hugicam szerint helyes srac vagyok! Mit csinaljak menjek pua taborba? :/

2016. szept. 19. 02:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Ez kamukérdés, ugye?
2016. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Külön-külön nem gáz. Egyszerre: nekem az lenne.

Amúgy,ha beszélgetsz lányokkal, nem hiszem,hogy a szerelem kialakulásának gátja az öltözködés volna, hanem vmi más.

2016. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

"Eléggé eltünedeztek a fétfiak magyarországról, és ennek nem tudom mi az oka."


Magyarországról...ez azért érdekes felfogás:)

Nézzetek magatokba is,nők.Ez az EGYIK oka,hogy sok férfi nem találja önmagát.Amúgy társadalmi probléma is az egész,a nők sincsenek könnyű helyzetben,eléggé fel van borulva a nemi szerepek egyensúlya.

A katonaságtól még senki sem lett férfias egyébként.

2016. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

"Eleg cikinek erzem,de nem akarom megbantani oket,ezert nem szolok nekik. Szeretnem ha mar nem csak a rokon nok puszilgatnanak."


Figyelj,beszélj velük! Ha tényleg szeretnek,nem fogod őket megbántani,ha nyíltan elmondod nekik,hogy ez neked ciki.

Az öltözködésed amúgy nem túl nyerő a legtöbb nőnek,igen.Ezen nem árt változtatni.

2016. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem a mai nők "undokok", te vagy 23 éves létedre kisfiú. Már a szóhasználatod alapján is.

23/N

2016. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Az sem valami megnyerő, hogy vki ad neked egy normális, őszinte választ, és neked az a reakció, hogy a nők undokok... rendben.
2016. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem érted a többieket, bár tény: nem így kellet volna megfogalmazniuk.


Kezdem az egyik alappal:

Minden anyuka s ismi, akikhez közel áll az ember azok "helyesnek, aranyosnak " mondjk az embert.

Normális szülő nem fogja oda mondani a Saját gyerekének, hogy ronda vagy fiam.


Élő pl: volt sulis társamnak gyereke született s amikor megláttab kiakadtam milyen csufi gyerek, de minden családtagja és puszi pajtása irogatta milyen aranyos.....


A micimackó is aranyos és sokak kedvence/volt.


Nekem se nagyon tetszene, ha pasim ennyire család tagokra támaszkodna, főleg véleményben.


A legtöbb ismim is el van vakulva a bíztató szavaktól, csak az a baj, hogy nagyon nem igaz a tény. Ha meg őszinte vagyok én vagyok a bunkó.


Névtelen közvélemény kutatás képpel.

Meg kor, mivel pl 20 felett nem nagyon szeretik az emberek, ha anyuci vagy apuci mellett van valaki.

A hugica centrikus pasikat naaagyon kevés csaj viseli el.

2017. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

S ne feledd a test magasság és súly csak adat, nem fog tudni senki véleményt adni vaktába. Meg persze arcvonások.

Pl átlapoztam a love elején lévő embereket és egy pasira tudtam mondani, hogy értelmes feje van. Meg egy nő volt csak, aki igényes, szép arckarakterrel rendelkezett.


Meg persze ne felejtsed el azt se, hogy ahány ember annyi izlés, stílus.

Ha mindenki egyforma izléssel rendelkezne rengeteg magányos ember lenne, azok akik meg megfelelnének az "ideálnak" agyf@$zt kapnának, hogy mindenki őket zaklatja.

2017. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
9%
Kerdezo te egy teljesen normalis es joerzesu fiu vagy aki azoknak a lanyoknak nem kell akik amugy is ertektelenek es ostobak. sokszor nagyon szepek, csinosak de belul a fejukben nincs semmi. Hidd el talalkozni fogsz olyan lannyal aki nem a piros inged miatt fog szeretni hanem azert aki te vagy.Tudom manapsag nehez elfogadni hogy aki nem a trendi csapatokhoz hasonlo az nehezen talal maganak partnert. Ha te jol erzed magad a borodben akkor ne torodj azzal amit itt irkalnak. legfeljebb kerj oltozesben valamelyik baratodtol tanacsot hogy mi allna jobban neked. a jellemed meg hidd el jol van ugy ahogy van. A kigyurt pasik legtobbszor ostoba maguktol elszallt erogepek akik sok no szamara kifejezetten undoritoak.
2017. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 M_Julcsi válasza:
93%

Hagyjuk már a családtagok véleményét. Őszintén bevallom, hogy én se kezdenék ki egy olyan sráccal aki nem tud felnőni. Ki kéne alakítani egy saját stílust, és egy olyan magabiztos hozzáállást hozzá.

Illetve mind fejben, mind a családod körében felnőni. Teljesen oké az hogy a családoddal jó a kapcsolatod, de be kéne nekik is látniuk hogy felnőttél. De ez csak úgy működik, ha felnőttként tudsz ezekhez a dolgokhoz állni, és fel tudod vállalni ami neked nem tetszik (pl: hogy utcán puszilgatnak) Ha a családoddal ezt őszintén le tudod kommunikálni, akkor elhiszem hogy más téren is fogsz tudni értelmesen megbeszélni a dolgaidat, nem leszel papucs.

Sok sikert :) 20/L

2017. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!