Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Holgyeim mennyire ciki, ha...

Holgyeim mennyire ciki, ha egy ferfi szereti a kovetkezo cuccokat hordani?

Figyelt kérdés
Barna szandal, vajszinu rovidgatya, piros ing Ezeket mondjuk nem feltetlen egyszerre! 23eves srac vagyok nem tul sikeres a lanyoknal igaz nem vagyok sem sportolo focista sem kigyurt kopasz sem 176cm vagyok 75kilo. Szerintetek a ruham miatt nem kellek a lanyoknak,vagy mert nem vagyok kigyurt allat illetve ilyen focistas meno pasi? A nagynenim anyukam es mindketto hugicam szerint helyes srac vagyok! Mit csinaljak menjek pua taborba? :/

2016. szept. 19. 02:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
26%

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

19/20 Időpont 02-13 10:34"


Ő például miért kapott nulla százalékot?? Teljesen jól leírt mindent itt!


Kérdező ezekkel az itteni ostoba pcsákkal tényleg nem kell foglalkozni, buták, ostobák, és csöpög belőlük a rosszindulat! Eladták a lelküket ők már régen az ördögnek!

2017. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ÖNBIZALOMHIÁNY. Ez afféle népbetegség az elnyomott társadalomi rétegben
2017. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen veled semmi baj. Csináltass egy jó hajvágást, meg gyúrjál kicsit.


A PUA tábor nagyon rossz ötlet, jól lehúznak pénzzel, és megpróbálnak olyan sötét parasztnak kiképezni, hogy egy nő sem fog komolyan venni.

2017. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez fura...
2017. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!