Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan védjem meg magam?

Szallo angyal kérdése:

Hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és az osztályba nm tudok kiállni magamért ma volt ültetés és megint egyedül ülök a legelső padba a "barátnői" (2 lány) nm tesz semmit azért h együtt tudjunk ülni,nekik jo ahol ülnek söt mindenkinek jo csak nekem nm mindig velem szurnka ki ha ültetés van osztályfönök meg azt mondta h cseréljek helyet egy lánnyal de valoszinű h senki nm akar előre ülni mit tegyek?totálisan összezuhantam nm birom már h ez a világ ilyen önző.

2016. szept. 30. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, Ez így nagyon kevés infó h segíteni tudjon bárki is. Amugy ha ültetés van, akkor mások mondják meg h hova ülj? Akkor szerintem beszélj négyszemközt az "ültetővel" h ne legyen már ilyen guci. Ő felnőtt, vele tudsz normálisan beszélni, csináljon már másik ültetést vagy valamit találjon ki.
2016. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló probléma azon kívül hogy egy másik sráccal ültem elöl, és az első padban a szekrény miatt nem lehetett elférni.

Én speciel 1 év után belebolondultam szinte. Egyik órán kiborultam, eltettem mindent a padról és hátravittem. A tanár megkérdezte mit csinálok, megmondtam neki hogy nagyon szar elöl ülni. Pont ezért nem akarok ráerőltetni senkit arra hogy cseréljen velem mert tudom hogy nekik se lenne jobb. Viszont ezt el se akarom viselni még három évig mert felidegesít hogy minden tanár belebámul az első padba a füzetembe, mindig kihúzva kell ülni, minden apróságért rám van szólva, ha valamit rosszul csinálok automatikusan szem előtt van és még a lábamat se nyújthatom ki a rohadt szekrény miatt. Sokkal jobb. Fogj meg te is egy padot és vidd hátra hogy te mostantól itt ülsz. Nincs ültetés, mindenki a helyén marad, csak neked ezentúl a helyed hátul van.

2016. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!