Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit csináljak most....

Nem tudom mit csináljak most. Tippek?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam.Voltatok már ti is így?Egy kis alaptörténet:2 éve történt,hogy jött átmentem egy új suliba )Ahol most is vagyok).Féltem,hogy egyedül leszek (mint most.).Magányos ültem egy padon..egy lány leült mellém és megkérdezte,hogy ismerem-e a Simset.(tudni illik eléggé nagy fanja voltam a játéknak)Elkeztünk róla beszélgetni és minden másról.Mostmár úgy gondoltam nem leszek egyedül..Félévkor jött egy csaj aki rámászott a lányra (nem szó szerint értelmezni!) és engem levegőnek nézett.Nem gondolkoztam ,érvagdosáson,mert ez világfájdalom!',mert nem tartom értelmesnek ezért magad bántani.Szóval Forever Alone! üzemódba kapcsoltam mivel nem akartam ,kisajátítani' a lányt)(Szerencsére) a 2.lány következő év elején elment,de a lánnyal már sose lesz ugyonolyan a kapcsolatunk..Megint félévkor jött egy új lány (a történelem ismétli önmagát..),de nem azonnal mászott rá a lányra hanem ,bemászott' közénk (Én nem vagyok híve a hármas barátságoknak,mert valaki úgyis hátul marad.Jelen esetben én).Mostanra ott tartunk,hogy az 1.lány nem beszél velem és a 3. úgy csinál mintha barátok lennénk,de tudom,hogy nem bír és semmi kedvem nincs még 2 éven át tartani ezt az ,álarcot' magamon.Voltatok már ilyen helyzetben?Mit csináltatok?Nem akarok a sajnálatban elmerülni.Nincs értelme.Ha kérhetem normális válaszokat küldjetek..Nem szeretném így folytatni ezt.Az épkézláb válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 9. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátaidat nem feltétlenül az iskolában fogod összeszedni, ha most ott van pár felületes haverság, az bőven elég, hogy átvészeld az egészet, azon kívül is van élet, ott pedig tényleg olyanokkal találkozhatsz, akikkel ez a dolog működik.

Egyébként nekem nem egyértelmű, te is lány vagy? És hány éves?

2016. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy nem itt lesznek barátaim.Csak azért mégse így szeretnék visszaemlékezni iskolás éveimre.Lány vagyok,de korom nem szeretném kiírni.Szerintem ez esetben mindegy,hogy 10 vagy 20 éves vagyok (ezek közül egyiksem)
2016. okt. 9. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Másik osztályokban sincs senki, akikkel barátkozhatnál? Esetleg valami hobbi vagy ilyesmi?
2016. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
B-be járok az A-sok beképzeltek,a C-sek..hát inkább hadjuk őket.Lovagolok és olvasni szoktam
2016. okt. 9. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Lovaglás közben van esélyed ismerkedni? Te nyitsz a többiek felé, ha van szimpatikusabb ember, vagy csak várod, hogy kiválasszanak?
2016. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok mivel még nem versenyszerűen járok csak edzésekre,de ha még is lenne ott valaki barátom a suliban még mindig egyedül lennék..
2016. okt. 9. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Suliban ha mindenképpen barátkozni akarsz, akkor neked kell nyitnod valaki felè. De ezzel vigyázz, mert ha görcsösen keresel valakit, akkor esèlyes, hogy kihasználnak.
2016. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak már ,megvan a klikkesedés' és így elég nehéz lenne..Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Ha valakivel volt már ilyesmi kérem írja meg tapasztalatait.
2016. okt. 9. 19:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az ember tapasztalva tanulhatja csak meg és ismerheti ki a körülötte levő világot. Sajnos vannak olyan emberek akiknek az emberi kapcsolatok nem sokat jelentenek, játszva dobálják a kapcsolatokat. Ön el kell fogadja és továbblépjen a helyzeten. Azt tanácsolom, hogy ne foglalkozzon olyan személyekkel akik nem értékeli önt, és nem látják meg az önben rejlő kincset!

Merjen nagyot álmodni, és vesse magát új kapcsolatokba! Ismerkedjen a körülötte levő emberekkel, és szerezzen igaz barátokat. Felejtse el, hogy ön egyedül van, magányos és senkinek nincs szüksége önre! Ön is egy nagyszerű ember, akinek igen is joga van arra hogy boldog életet élhessen! A kulcs nyitja egyedül az, hogy válogassa meg kivel áll szóba, és kit milyen közel enged magához!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát.Hasznosítani fogom
2016. okt. 12. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!