Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit csináljak most....

Nem tudom mit csináljak most. Tippek?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam.Voltatok már ti is így?Egy kis alaptörténet:2 éve történt,hogy jött átmentem egy új suliba )Ahol most is vagyok).Féltem,hogy egyedül leszek (mint most.).Magányos ültem egy padon..egy lány leült mellém és megkérdezte,hogy ismerem-e a Simset.(tudni illik eléggé nagy fanja voltam a játéknak)Elkeztünk róla beszélgetni és minden másról.Mostmár úgy gondoltam nem leszek egyedül..Félévkor jött egy csaj aki rámászott a lányra (nem szó szerint értelmezni!) és engem levegőnek nézett.Nem gondolkoztam ,érvagdosáson,mert ez világfájdalom!',mert nem tartom értelmesnek ezért magad bántani.Szóval Forever Alone! üzemódba kapcsoltam mivel nem akartam ,kisajátítani' a lányt)(Szerencsére) a 2.lány következő év elején elment,de a lánnyal már sose lesz ugyonolyan a kapcsolatunk..Megint félévkor jött egy új lány (a történelem ismétli önmagát..),de nem azonnal mászott rá a lányra hanem ,bemászott' közénk (Én nem vagyok híve a hármas barátságoknak,mert valaki úgyis hátul marad.Jelen esetben én).Mostanra ott tartunk,hogy az 1.lány nem beszél velem és a 3. úgy csinál mintha barátok lennénk,de tudom,hogy nem bír és semmi kedvem nincs még 2 éven át tartani ezt az ,álarcot' magamon.Voltatok már ilyen helyzetben?Mit csináltatok?Nem akarok a sajnálatban elmerülni.Nincs értelme.Ha kérhetem normális válaszokat küldjetek..Nem szeretném így folytatni ezt.Az épkézláb válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 9. 17:15
1 2
 11/12 Anonymus1986 válasza:
sétálj a parkban szivj friss levegőt és az élet apró örömeit vedd észre és legyél boldog mostantól és csak pozitiv kisugárzásod legyen ... mindened meg lesz
2016. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát.Próbálom teljesíteni
2016. okt. 13. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!