Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Idősebb (24+), örök-magányos...

Idősebb (24+), örök-magányos pasikhoz szól a kérdésem. Belőletek mit vált ki, mikor genetikailag felsőbbrendű fiút láttok? (az utcán vagy bárhol)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl ~14 éves, de már közel olyan magas mint te, a vállszélessége is jónak számít az ő korában, és az arca is szép.


Szinte rá van írva, hogy a kolégiumi évei alatt egy átlagos hónap alatt több lányt fog pucéron látni, többet fog bulizni, többet fogja jól érezni magát, mint te egész életedben, és ehhez egyszer nem kell elmennie egy edzőterembe, vagy blogokat/könyveket olvasnia arról, hogy hogyan fejlessze a képességeit, hogyan ne legyen "socially awkward" stb, mert egyszerűen "ott van benne az X".

Kétségkívül már gyerekként annyi figyelmet kap a korabeliektől (főleg a lányoktól), hogy elkerülhetetlen, hogy ne váljon 18 éves korára valóságos önbizalombombáva, végtelenül alacsony gátlásokkal.


Ha a fiatalkor egy csupor lenne, akkor mondhatnánk, hogy ő majd egész biztosan kinyalja fenékig, miközben neked egy csepp sem jutott.


Én rendkívüli módon szubhumánnak, génhulladéknak érzem magam az ilyen helyzetekben, ugyanakkor sajnálom magam, amiért génhulladék vagyok. Az némi jó érzéssel tölt el, hogy legalább a fiatalabb fiúnak kétségkívül nem lesz ilyen magányos, üres élete, de - hogy egy nagy költőt idézzek - "sekély e kéj".


2016. okt. 25. 16:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 1 Bizony. Főleg ha nem csupán magasabb, de mellette nagyobb csontjai és szebb arca van. A természet kegyetlen. [link]


# 2 Egyáltalán nem felesleges a válaszod. De nem értek egyet. A magány öl: [link] Nem véletlen, hiszen az ember szociális lény, szociális aggyal. Jó dolog művelődni, ha van mögötte egy alapzat, ami a társasági élet, de azért művelődni, hogy valaki elterelje a figyelmét ennek a hiányáról, vagy hogy ezt pótolni próbálja vele - úgy sem tudja -, az maga a pokol.


# 9 Természetesen számít. Én is hasonlóképpen vagyok vele. Minél rosszindulatúbb valaki, annál zavaróbb, ha nyert a génlottón. Ha kicsit sem az, némiképpen örülök, hogy összejött neki.


# 10 A bulizás, szocializálódás és a szex a leghasznosabb fiatalon. Majdnem minden más tökéletesen művelhető ugyanazon a szinten tizenöt év múlva is.

2016. okt. 26. 01:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem magam kevesebbnek ilyenkor. Lehet, hogy ő a lányok 90+%-ának tetszik, de tudom, hogy van azért esélye a kevésbé helyes (vagy urambocsá' csúnyácska) férfiaknak is párt találni. Hisz akkor nem lenne ~7 milliárd a Föld népessége ;)

Azt meg, hogy sok lánnyal fog összefeküdni, nemhogy csábítónak, de szánni való dolognak találom. Én a régimódi idealista vagyok, aki csak egyetlen egy személyt szeretne az életében.

2016. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Talán igaz, hogy a magány öl, de szerintem a hozzáállás nagyobb mumus. Soha nem volt senkim (pedig a genetikát kifejezetten kegyes kedvében találtam), egyszerűen nem volt igényem rá, mégsem éreztem magam magányosnak egyszer sem. Ha akarok, megszólítok bárkit, így bármikor van társasági életem, amikor igényt tartok rá. Felfogtam, hogy rajtam múlik, mennyire figyelek a testemre, a többi emberre, és ezért nem is irigykedem, pláne nem ölök értékes energiát és időt abba, hogy mások életéről álmodozzam ezzel megkeserítve a sajátomat. A buli, a több lány pucéron egy hónapban, ezek csak felületes, üres szórakozások, amiktől egyáltalán nem lennél több (sőt, pár ember szemében talán még kevesebb is, ízlés dolga). Azt javaslom, gondolkozz el a saját értékeiden (a felesleges és értelmetlen önsajnálat helyett), és ne foglalkozz másokkal, főként ne higgy mindig a látszatnak.
2016. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyet látok, inkább elnézek és másra gondolok. és én csak 1 lányt akarok, de ot halálomig.
2016. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Közel 28 éves átlag férfi vagyok, egy jó ideje nincs már párom. De én ilyenekkel igyekszem nem foglalkozni. Inkább igyekszek hálás lenni mindazért, amim van és nem akarom, hogy emiatt elkenődjek és ne vegyem észre, mennyi minden van az életemben így is. Ha adódik lehetőség, akkor persze tenni kell érte és hogy ki milyen, hogy néz ki, jobb-e nálad azt le kell sz@rni, nem mindenkinek ez a kategória tetszik, sőt! Nem vagy te "génhulladék", én ebben biztos vagyok, te így vagy jó és lesz valaki majd egyszer, aki így fog szeretni téged, csak ki kell várni és persze tenni kell érte. Járj edzőterembe, vagy a cimborákkal eljárni szórakozni néha. Fel a fejjel!
2016. okt. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36 éves férfi vagyok, az a tényleg örök magányos, aki már mindent megpróbált, és mégse jött össze nekem egy kölcsönös szerelmen alapuló párkapcsolat sem, szexuális dolgok is csak ritkán. Ha valaki, én aztán megértem, mit érzel, mikor ilyen férfit látsz.
2016. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Úr Isten, én csak azert jottem, hogy megjegyezzem: nagyon szorakoztatoan es igényesen fogalmaztal. Tiz pont erre, es melle uzenem, a külső nem minden.
2016. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!