Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hagyjam neki hogy lesmároljon...

Hagyjam neki hogy lesmároljon vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akival kb 1 hónapja beszélek(mármint facebookon) de előtte már találkoztunk az exem szülinapján és egyszer véletlenül. Holnap fogunk megint találkozni éd ugye nekem nagyon bejön. Ha végül arra kerülne a sor hogy smároljunk akkor szerintetek hagyjam nei vagy ne? Végülis nemrég óta ismerem de úgymond vanmár köztünk valami..

2016. nov. 10. 20:44
 1/8 anonim válasza:
Bejön, nem? Akkor hagyhatod neki szerintem. :P
2016. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bejön akkor 1 hónap után simán hagyhatod:)
2016. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer láttad 5 percre nem? Akkor meg? Még a szex is belefér.
2016. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad neki, had örüljön :DD
2016. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétszer találkoztatok. Ráadásul egyszer a barátod szülinapján. Egy hónap beszélgetés szerintem még nem elég hozzá.
2016. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amúgy majd meséld el hogy mi volt :D
2016. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül találkoztunk és nem volt semmi:D mármint nem kapott le bár végig azthittem lefog.. de jobb is így
2016. nov. 12. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondold meg, hogy kit csókolsz meg. A csók intim dolog nem mindegy kivel csókolózol. Én már egy csomószor hagytam, de soha egyiket sem szerettem. Még azt is bánom hogy valaha valakit is megcsókoltam. Ha jobban belegondolok, egyikben sem volt szeretet. Valójában soha nem is csókolóztam. Ha megkérdezi tőlem valaki, azt mondom, hogy soha nem csókolóztam.
2016. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!