Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet valaki egyedül...

Hogyan lehet valaki egyedül boldog?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom. Persze még van sok időm, azért egyre többször felmerül bennem, hogy mi van, ha ez így marad, mert nem is igazán látom esélyét annak, hogy ez változna. A kérdésem az lenne, hogy akik végül egyedül maradtak, megtalálták így is a boldogságot? És ha igen, miben?

2016. nov. 16. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es, akkor én mégis mi a bánatot kezdjek? Nem lehet párom. Meghalni nem halhatok meg, mert szülők és pár barátom kilenne. Tehát élnem kell és nem lehet barátnőm. Na, ilyenkor mi van? Tudod mit csináltam? Bebeszéltem magamnak agykontrollal, hogy nem kell senki. Ez van, most mit csináljak, emiatt hibás lennék?
2016. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled 11-es, szerintem sokan vagyunk így, hogy nem lehet vagy nem jön össze, most azért, mert másnak olyan könnyen megy...
2016. nov. 16. 21:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyénen múlik.

Pl az én felfogásom szerint a kapcsolat egy felesleges nyűg így nem is mászom bele. És ha "adódna lehetőség" azt a lehető leggyorsabban lepasszolom. Már volt 4-5 ilyen.


Egész életemben ösz 1 volt 3 hónapig nekem nem is kell több.


Keres valami számodra értelme elfoglaltságot, én is azt teszem.

2016. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg az előnyeit, nem kell alkalmazkodni senkihez, semmi veszekedés, megtanulsz egyedül is helyt állni, nem szorulsz rá mások segítségére, független vagy és szabad, amikor egyedüllétre vágysz, akkor azt is lehet. Nemtom amúgy.
2016. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#11


Tökmindegy mit beszéltél be magadnak agykontrollal,a lényeg az hogy nem vagy boldog így


Van amikor jót tesz az hogy nincs senkije az illetőnek egy bizonyos ideig,de mint írtam ez hosszútávon nem múködik.Én is próbáltam így élni és nem ment,csak besavanyodik ettől az ember


Valakid kell hogy legyen,legyen az akár szexpartner vagy élettárs mert ellenkező esetben ez nem tesz jót a léleknek


Viszont az is igaz hogy nagyon sok idióta csitri van ezen a Földön és sajnos a normális srácok nagyon nehezen tudnak hozzájuk illő párt találni.Én is csak a szerencsének köszönhetem hogy találtam egy hozzám illő személyt,előtte hosszú évekig kerestem az igazit,sok szenvedésen mentem keresztül mire megtaláltam azt akire szükségem van.Tehát én nem a levegőbe beszélek hanem tapasztalatból


Ez így nem jó hosszútávon.Ha valaki mégis így éli le az életét az majd nagyon megfogja bánni.Majd 70 évesen mondani fogjátok hogy lehet nem kellett volna lepontozni engem hanem inkább megfogadni a tanácsomat.De mindegy ti tudjátok mit csináltok az életetekkel

2016. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!