Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs életkedvem. Mit tegyek?

Lisa2000 kérdése:

Nincs életkedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A téli szünetem gyakorlatilag azzal telt, hogy éjfélig fent voltam, délig aludtam és interneteztem. Rengeteg ilyen kérdést megnéztem már, de ugye mndenki a saját problémáját írta le, szóval inkább én is leírom. Minden szabadidőmben csak fekszek és internetezek, mivel kb nincs semmi más ami lefoglalna. Zongorázok, de nekem ez már nem buli, csak kényszerből csinálom, hogy ne okozzak csalódást a családomnak mivel már egyszer abba hagytam és igen nagy cirkusz volt belőle. Igazából szeretem a zenét, folyamatosan mondogatom, hogy "jajj de jó lenne azt elzongorázni... Stb..." de nem tudom rávenni magam. Barátom nincs sok, kb egyetlen barátom van akivel beszélek de ő is osztályt fog cserélni így egyedül leszel, és őszintén mondva nem is akarok barátokat. Gondolkoztam azon, hogy depresszió, el is mondtam a szüleimnek, hogy keressenek valami pszichológust de mindketten kinevettek, mert még mindig annak az energikus lánynak gondolnak, de sajnos kiment belőlem az életkedv. Amint felállok úgy érzem összeesek, alig bírom tartani magam. Félek, folyamatosan beképzelek magamnak olyanokat, hogy a szeretteim meghalnak meg stb idiótaságok. A szüleim sem tudnak velem kezdeni semmit, mivel ők is ilyenek. A sulitól fóbiám van, reggel amikor felkelek nem úgy vagyok, hogy de szép reggelünk van, hanem, jajj, már megint ott kell rohadjak abban a retkes iskolában. Nem is vagyok valami jó tanuló, rengeteg rossz jegyet hallgattam már el a szüleimtől, mert apám csak jó jegyeket akar, de én egyszerűen nem bírok. Rengetegszer rámjön a sírás, most is könnyben vannak a szemeim. Nem tudom mit csináljak, egyszerűen nincs rendes célom, csak hogy hazajöjjek és zenét hallgathassak, de az sem segít mostanában. Köszönöm a kérdéseket! :)
2017. jan. 8. 02:12
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ne mondj ilyet, hogy nem akarsz barátokat.

Ha megfelő emberekkel találkozol, nagyon jó barátság lehet belőle.

Nagyon nehéz helyzetben vagy, ez tény. De, ne zárkózz be, mert úgy még rosszabb lesz.

Mindenképpen keress egy olyan hobbit, amit szívesen csinálsz és jobban fog alakulni az életkedved.

Ha beszélgetni szeretnél, szívesen leszek a társad.

2017. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet veled kérdező?
2023. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!