Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy állandóan...

Miért van az, hogy állandóan nekem kell az emberek után "mennem"?

Figyelt kérdés
Mindig én kezdeményezek beszélgetést, mások nagyon nagyon ritkán velem. Face-en is 99%-ban én írok rá az ismikre, ha várok pl. 10 percet, akkor sem írnak rám maguktól.
2017. jan. 22. 11:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
nem értem én ezt. az ok, ha valaki passzív, az ezt kapja vissza, de aki nem az az miért ezt kapja?
2017. jan. 24. 14:05
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy unalmas vagyok.
2017. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

jó, ez az unalmas téma hagyjuk már. Miért vagy unalmas? mert nem bulikázól és ordibálsz miden pénteken, hogy b*basztaaam.

Vagy a személyiséged unalmas, nem vagy humoros, egy szavakkal válaszolsz stb?


Azért ez tág fogalom.

2017. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
Engem csak akkor keresnek,ha problémájuk van.Kibeszélik magukat, aztán lelkileg felerõsödnek, aztán egy darabig csend van, utána ujra kezdõdik minden,ahol elkezdték.Pedig nekem sokkal nagyobb szükségem lenne a lelki támogatásra, mint ezeknek a diszmadaraknak.
2017. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

Velem is ez van nyugi. De en azert sem lelkizek, nem allok be a sorba. Allitolagos legjobb baratom pl minden beszelgetest nyavogassal kezd, nem is kerdezi meg hogy vagyok. A legrosszabb, hogy besertodik ha nem megyek vele beb.szcsizni mert neki rossz kedve van.


Unalmas, hogy mindenki csak a bajaival keres meg, vagy amolyan rutin small talk ra kepes es ha kiulnek kemeny fel.orara dumalni, suket fulekre talalok. Persze aki minden hetvegen elveri a fizeteset es iszik, az baromi nepszeru, meg a lapos felszines kapcsolatok.


Csajok sem keresnek soha, persze ha en nem keresem, talal egy masik pasit. Gondolvan nem kerestem, golndolta lerazom...


Ugy vagyok mar vele, hogy uj ev, uj baratok kellenek, es senki utan nem rohangalok mar...

2017. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
igazad van előző
2017. jan. 28. 21:07
 17/28 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, én napi szinten magányos vagyok, és nincs kivel megbeszélnem a dolgaimat.
2017. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
sokan vagyunk így, előző.
2017. máj. 2. 11:14
 19/28 anonim ***** válasza:

Ez az unalmas vagy, meg hasonlo szanalmas kifogas.


Miert, ok izgalmasak? Vagy szorakoztatnod kell a masikat, hogy felfigyeljen? Gusztustalan hozzaallas.


Szerintem meg kolcsonos legyen az erdeklodes. En nem adok energiat olyannak, aki csak azert van velem mert unatkozik, vagy nincs ivocimboraja. Sry ez van.

2017. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Amúgy baromi kézenfekvő a megoldás: el kell kezdened új embereket megismerni. Szard le ki miért tart téged unalmasnak, kerülj be egy olyan társaságba akiknek a tieddel azonos az érdeklődési körük, így mindig adott a téma.
2017. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!