Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy állandóan...

Miért van az, hogy állandóan nekem kell az emberek után "mennem"?

Figyelt kérdés
Mindig én kezdeményezek beszélgetést, mások nagyon nagyon ritkán velem. Face-en is 99%-ban én írok rá az ismikre, ha várok pl. 10 percet, akkor sem írnak rám maguktól.
2017. jan. 22. 11:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol laksz?
2017. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az új társaság exen nem segít, ugyanez lesz.
2017. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Engem sem keres senki. Se a rokonok, se a volt es mostani osztalytarsaim sem. Nem vagyok erdekes senkinek se, beletorodtem. Parommal beszelgetek meg neha hugommal facen, aztan ennyi.
2017. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
az emberek azokat szeretik, akik jó érzéseket keltenek bennük. bókolj, legyél vidám, bátoríts másokat. Fognak keresni.
2017. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Pontosan ugyanigy vagyok full magàny mindez mellett esélyem sincs ismerkedni munkàmbol adódoan szinte mundennap más országba fekszem le. Pàrkapcsolat terén ugyanez becsaptak megalàztak sajnos elfogadni nem tudom rettentő depressziós vagyok szorongok ugy érzem semmi lelki erőm sincs közeledni senki felé minek h újra becsapjanak. Sajnos csak a remény marad h egyszer talàn ràaakadok egy őszinte igaz emberre akinek nem a pénz az első. Tudom ezzel a vàlasszal nem nagyon juttattalakmközelebb a megoldàshoz
2017. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
előző, őszinte, és igaz a válaszod. ugyanezeket érzem én is. nem vígasz, h sokan mások is.
2017. aug. 27. 07:25
 27/28 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy elég érdekes más emberek számára... Ezt nem úgy értem, hogy nem értél el eleget az életedben és ha mondjuk szereznél egy orvosi diplomát plusz valamilyen furcsa nyelvből egy anyanyelvi nyelvvizsgát jobb lenne a helyzet.


Ha valaki jófej és élvezet vele beszélni, akkor az emberek körbe veszik és keresik a társaságát.

Nem feltétlenűl kell kifejezetten jól bánni az emberekkel, sok esetben az is elég, ha nagyon jól nézel ki és átlagos szinten fent tudod tartani a beszélgetést.


Valszínűleg te nem nézelki kifejezette jól és nem vagy érdekes. Csak az alatad lévő emberek akiknek kevesebb az önbizalmuk, fogják keresni a társaságodat.

2017. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
erre gyanakodtam én is.
2017. szept. 4. 07:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!