Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem az, én életemnek...

Úgy érzem az, én életemnek nincs tovább értelme?! 19\L

Figyelt kérdés

Világ életemben nagyon negatívan álltam a dolgokhoz. Most is nagyon szuicid gondolataim vannak. Pszichiáterhez is járok,gyógyszert is szedek ,de sose mondtam neki,hogy nem akarok élni mert bezárnának.

Tehát 17 evesen végre elváltak a szuleim (apam verte anyát meg ilyenek,talan ezert is vagyok nagyon zarkozott,es sose tudok visszavágni ha valaki megaláz).Aztan jott a rengeteg szerelmi csalodas,teljsrn kikeszultem egy pasi miatt.19 evesen kapcsolatom se volt,ami nagy szégyen,max egy kis dugásra kellek a pasiknak. Egyetlen legjobb baratnom volt,de őt is elvesztem,mert bepasizott. Az egyetemet otthagytam,mert ugy erzem,hogy hulye vagyok hozzá,ezért most egy gyárban melózok 3 muszakban. Kulsore is nagy szegyen vagyok negyven pár kg vagyok,semmi fogható nincs rajtam. Egyetlen szep dolog a hosszu szoke hajam volt,de azt is le kellett vágni,úgy tonkre tette a szokites.Azota már tényleg senkinek érzem magam. Egyre tobbet gondolkozok azon,hogy vethetek véget az eletmnek


2017. febr. 7. 00:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy közvetlen barátra lenne szükséged, aki nem csak akkor van veled, amikor jól vagy, hanem most és amikor problémád van. Csak gyakran pont azt nem fogadja be az ember, aki valóban támogatna.

Ami még fontos, ne folyton a problémákon agyalj, próbáld elterelni a gondolataidat.

2017. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasonló, sőt még rosszabb helyzetben vagyok. F / 36.

Ezt olvasom most, még így utolsó reménynek :

[link]

2017. febr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!