Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy az egyeteme...

Miért van az, hogy az egyetemen senki nem szól hozzám, nem jön oda hozzám, hacsak nem én teszem meg az első lépést? 22F

Figyelt kérdés

nem tudom, miért ver az Isten már vagy 3 éve. Gimiben is hasonlóan éreztem, hogy csak akkor figyelnek rám az emberek, ha valami nagy hülyeséget csinálok, vagy ha valami információt akarnak tőlem kérni (mi volt a zh-ban, honnan lehet letölteni ezt meg azt,

ha én kezdeményezek, mindig felsülök azzal, hogy vagy nem tudok úgy improvizálni, hogy fenntartsam a beszélgetést, vagy egyszerűen meg se hallják azt, amit mondtam, kérdeztem. A beszélgetések borzasztóan egysíkúak, hamar elhalnak.

Azt látom az évfolyamomon, hogy már mindenki tartozik valahova, valakihez, én pedig az ilyen zárt csoportokat - még a nagy igyekezetem ellenére - se tudom "áttörni"... Eleinte még csak-csak volt önbizalmam, programokra mentem kisebb közösségekkel, de az elmúlt 1,5-2 év siralomház volt. Elvétve akad 1-1 olyan nap, amikor lendületesen tudok beszélgetni valakivel, de az is abba marad, amikor egy nálam menőbb arc érkezik a közelembe, aki elveszi a figyelmet, és rám se s*arik senki.

Próbáltam magam ülni, egyedül, de az még nyomasztóbb, mert előadások alatt/előtt látom, ahogy a többiek egymást szórakoztatják, ugratják, viccelődnek, jól elvannak.

Most csak ennyit írok, de tudnék akár 10000 oldalt is írni ezekről.


Csalódtam, mert azt hittem, az egyetemen jobb lesz, mint gimiben. Nem. Rosszabb. Kezdetben azt hittem, amíg együtt voltunk mindig 12-14-en, hogy jaj de jó, végre lesznek barátaim, el tudok vegyülni a többiek közé, olyan lehetek, mint a többi, és nem egy fura, csendes, nyomorék... Hiába próbálkoztam, nem mentem semmire. Életemben nem buliztam, nem volt csajom, nem szívtam el egy szál cigit, és még csak nem is csókolóztam. 22 éves fiú vagyok. Kezdem feladni...


Ti is írjátok le a tapasztalataitokat, kérdezzetek, segítsetek. Köszi



2017. márc. 8. 17:58
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

29 vagyok.Utolsó mondatodon elmosolyodtam mert magamra ismertem.:))) Ne parázz, sokan vannak így ezért mondom hogy nekem is volt olyan, nem is egyszer hogy ránézésből már előre mínusszal indult az illető, aztán kiderült hogy mennyire normális, sőt sokkal normálisabb mint mások.És itt most teljesen mindegy hogy milyen jellegű emberi kapcsolatról van szó.

Eszembe jutott még egy dolog. Nem biztos hogy így van de lehetséges hogy tényleg jó emberismerő vagy fiatal korod ellenére, szóval lehet hogy már ránézésből szűröd az embereket.Plusz amire gondolok hogy lehetséges korodhoz képest komolyabban gondolkodsz, meg hát nem tudom lehet hogy "mélyebben" éled meg a dolgokat ezért nem igazán illessz a saját korosztályod társaságába.De bárhogy is van ne add fel.....(egy ötlet:Esetleg nyelvtanfolyamokon is lehet hasonló korúakkal összejönni.Gondolom hogy van már egy nyelvvizsgád, de ha van felesleges időd( bár nem hiszem) és elég pénzed, beiratkozhatsz egy második nyelvtanfolyamra pl. Ott aztán 8-10 fiatalember nem tud az adott kínálatból mást választani társalogni óraközi szünetekben :)))

2017. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi az ötletet, már gondoltam rá, sőt, majdnem jelentkeztem is. Éppen csak az órarendem akadályozott meg ebben, hogy beiratkozzam egy olasz nyelvtanfolyamra.
2017. szept. 8. 09:58
 33/35 anonim válasza:
Ismét 29-es és 30-as vagyok.Sok sikert! Ha összejön, írj hogy ott hogy alakulnak a barátságaid! :)
2017. szept. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Előző:Bocs 29,31
2017. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az eleted ennyi ev utan?
2023. júl. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!