Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik még olyan lány, aki...

Létezik még olyan lány, aki nem előítéletes, ha meglát egy búskomor arcú fiút?

Figyelt kérdés
Mármint a fájdalom az arcon valódi, de ettől függetlenül egy olyan emberről van szó, aki nagyon tud szeretni.
2017. márc. 15. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mi abban az előítéletesség, ha valaki nem akar búskomor párt?
2017. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
en egyszeruen nem tudok sose jo kedvu lenni, ezert nem lesz soha csajom, a lanyok az ilyet nem szeretik, de en meg sajna szinlelni se tudok, kar volt megszuletni.
2017. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Te is előítéletes vagy. Miért ne lehetne jó ember az, aki nem mosolyog mindig a világba, mint valami félbolond?
2017. márc. 15. 11:49
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
megis kinek van szuksege egy buvalbaxott emberre, akitol elmegy az ember eletkedve?
2017. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

"Miért ne lehetne jó ember az, "


Ki mondta, hogy nem lehet jó ember? Én semmi ilyent nem írtam. A jó emberség viszont önmagában kevés egy párkapcsolathoz, és köszönöm, de nem kell alapból búskomor pasi. Ha valami konkrét probléma miatt átmenetileg lehangolt, az más, de hogy mindig.... Köszi, nem, az ilyen energiavámpír.

2017. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Én valamilyen módon megpróbálnám elérni, hogy mosolyogjon egy kicsit. L
2017. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
ha van esze a lánynak, akkor hozzád se szól
2017. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem ez nem attól függ, hogy épp milyen érzelem ül ki az arcodra. Sőt, ha tetszik valaki, és esetleg ha rádnéz kicsikarsz magadból egy félmosolyt, meg is tetted az első lépést a sikerhez.
2017. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Általában, én is, az emberek jobban szeretik az olyanokat, akik mosolyognak, és ennek egy egyszerű oka van:

akin látszik, hogy boldog, annak oka van. Jó anyagiak, boldog környezet, szép élet, stb

Aki viszont úgy néz maga elé, mint aki a világ legszomorúbb embere címre pályázik, nem éppen a fent leírtakkkal 'büszkélkedhet'.

Szerintem egyszerűen jobb benyomást tesz.

Ha pl rámnéznek, én sokszor visszamosolygok, és fordítva. Ez tényleg jó elsőlépésnek.

2017. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem jó, ha mindig búskomor valaki, mert engem is lehangol, és amúgy sem értek egyet ezzel a negatív szemléletmóddal. Annyi mindennek lehet örülni az életben, nem muszáj a depizést választani. Illetve, ha például buszon morcosan néz rám valaki, az érthető okokból nem túl szívderítő látvány, sőt, inkább taszít, automatikusan sugall valamit, alkalmasint egyenesen azt, hogy velem van valami gondja. Úgyhogy neked is jobb lenne, ha boldogabb lennél, vagy legalább megpróbálnál kevésbé búskomor lenni. Na de nem akartam itt lenyomni neked egy szentbezéset, hogy minden rózsaszín, szép és az élet csupa móka meg kacagás, távolról sem ez az igazság, és tisztában vagyok vele, hogy milyen nehéz kijönni ebből az állapotból. De azt viszont nem gondolom, hogy a fájdalmak ellenére ne lenne dolog a világon, ami boldoggá tesz. :) sok sikert!
2017. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!