Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik még olyan lány, aki...

Létezik még olyan lány, aki nem előítéletes, ha meglát egy búskomor arcú fiút?

Figyelt kérdés
Mármint a fájdalom az arcon valódi, de ettől függetlenül egy olyan emberről van szó, aki nagyon tud szeretni.
2017. márc. 15. 11:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igazából elröppent az életkedved, mert el szerintem, akkor bele kell kezdened valami tevékenységbe, amely kikapcsol-szórakoztat-örömöt-életérzést okoz és azt veszed észre, hogy most jó, egy mosollyal arcodon:)


Ezek lehetnek hobbik vagy huszáros léptekkel kezdve inkább, iratkozzál be egy társastánc tanfolyamra, ahol mindenki béna, mindenki idegen és a helyzetek szülte "eredmény" egy személlyel meghozza varázsát, hidd el.


Mellesleg meg lányra válogatja, de részemről egy vigyorgó idióta nem tudok lenni idegen leányzóra, inkább egy mély pillantás szemeibe.


A másik, hogy tökre mindegy gazdag vagy e vagy csóri, mert a mosoly a leki kiegyensúlyozottságodból "jön" elő.Láttál már hajléktalant is nevetni-vidáman élni körülményei ellenére bizonyára.Semmije és senkije sincs, de életkedvtől sugározva.

Ha ez nincs, akkor depiben vagy és azt nem választod...ez marhaság.


Mozdulj ki, sétáltassál kutyát és ha lehet játékosat, akivel lehet ökörködni.Kintről nézve meg ki és mit gondol rólad? Tedd azt, amit a kutya bokrok mögött, de gondolatban:D

Járj programokra-helyekre szórakozni...ismerkedni-fotózni vagy videózni..., de a tánc az ütős ;)

2017. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem.

De minden ember más, kedvesem.;)

L

2017. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha valakit régóta ismersz és szeretsz akkor ilyen esetben megpróbálsz neki segíteni. Ugyan úgy mint testi és lelki betegségek esetén. Viszont mikor új embert ismersz meg akibe ráadásul szerelmes is akarsz lenni, vonzódnod kell hozzá mint lelkileg mint szexuálisan. Na ilyenkor az ember nem akar egy olyan emberrel együtt lenni aki csak a problémáit hozza, és folyamatosan ápolgatni kell. És a búskomorság tetszik vagy sem ilyen.

Én is hasonló gondokban küszködök, de meg kell tanulni mosolyogni és a problémák ellenére jól elbeszélgetni az emberekkel. Ez is egy képesség, és tanulható.

2017. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vidám embereket.Akivel nem lehet jókat nevetni az max. haver lehet. Mi a jó abban hogy letargiában éled le az életed?
2017. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez nem előítélet. Csak egy gif, szemléltetésképp':


[link]


Ugye mennyire más?

Na most a fiúknál is ugyanez a változás van, úgyhogy állj neki ne búskomornak lenni. Kivéve, ha adamantium pengék jönnek ki a kezedből, mert akkor így is találhatsz lányt magadnak, menő vagy.

2017. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!