Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csőd az egész életem? Mivé...

Csőd az egész életem? Mivé lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hol is kezdhetném... 19 éves vagyok. Lassan 5 éve dolgozom. Szüleim elváltak. Faterom alkoholista.


Az egész 2012.-ben kezdődött, amikor megismerkedtem a egy lánnyal. Beszélgettünk körülbelül 2 hónapon át. Nagyon jól elvoltunk. Egyszer szólt, hogy küldjek már egy képet. Azt is hozzátette, hogy: "Remélem nem egy dagadt állat vagy." (nevetve) Nem tudtam mire vélni ezt. Viccelni akart? Komolyan gondolta? Hát jó. Csináltam egy más FACEBOOK profilt, ahová egy más személy fényképét töltöttem fel. (Igen, van egy kis túlsúlyom, talán túl sok is.) Elküldtem azt a bizonyos profilt a lánynak. Egyből: "Húú de jól nézel ki!". Ez adott egy kis önbizalmat az amúgy is szar életemben. Tehát ez az egész a mai nap megy. Meg van még a profil és rengeteg ismerősöm van. Sőt.. Rengeteg jó barátot szereztem. Elegem van már a sok hazugságól. Sokszor ott tartottam, hogy kitörlöm a profilt. De nem jutottam el odáig. Rettegek attól, hogy ha elmondom, hogy valójában ki is vagyok (hogy nézek ki), mindenki elfordul tőlem és megutál. Mit tudnék tenni?


Az egész a kinézetem miatt van. Magabiztos vagyok, de legbelül tudom, hogy nincs semmi esélyem. Sajnos pénz hiánya miatt, el kellet kezdenem dolgozni. Így kimaradt a suli is, ami miatt szintén nagyon rosszul érzem magam. Lehetett volna belőlem valaki, de senkivé lettem.... :(


Sokszor töprengtem az öngyilkosságon. De rájöttem, hogy ez semmire nem megoldás. Így hanyagoltam az egész témát.


Mit kéne tennem? Nem akarom elveszteni azokat a barátokat akikkel szinte úgy ismerjük egymást mint a testvérek.


Jöhet hideg meleg. A válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 22. 08:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az nem az ő profilja, ő csinálta de nem ő van mögötte. Ez milyen önbizalmat tud adni? Hazugság. ha ennyire számít a kinézeted tényleg tehettél volna ellene. Gondolom nem lettél soványabb a gép előtt ücsörgéstől. Az meg sajnos látszik hogy nem tanultál és ilyen felszínes tyúkok véleményére hagyatkozol.
2017. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ilyenek ezek a mai nők,kizárólag a külsőre mennek
2017. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nézd, pont a te fajtád miatt nem ismerkedek neten, mert kamu az egész. Milyen barátságról beszélsz kedves kérdező? Mi abban a barátság, hogy az elején átversz valakit egy más profillal, képpel?

Szerinted, hogy esik majd annak a lánynak, ha megtudja, hogy átverted? Fog az szerinted még ismerkedni máskor neten?

Nem elég, hogy te ilyen szerencsétlen vagy még terjeszted is a hülyeséget, grat. hozzá.

Töröld a profilt és szüntesd be a hazudozást, kb. mást nem tehetsz.

2017. márc. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Terjesztem a hülyeséget? ezt mire fel írod? Kényszertettem én valakit, hogy ugyan ezt csimálja? :/
2017. ápr. 2. 12:20
 15/15 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért.
2017. ápr. 2. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!