Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Utolsó féléves vagyok a főiskolán, de nem tudok a tanulásra koncentrálni. A szakdolgozat leadását és az államvizsgát halasztom, de még 4 tárgyból le kéne vizsgáznom hogy legalább az abszolutóriumom meglegyen, de nem megy. Állandó sírógörcseim vannak, nem tudok enni mert mindig hányingerem van, szédülök. Most elkezdtem nyugtatókat szedni amitől viszont nagyon bódult leszek és legszívesebben csak aludnék, de legalább lenyugszom. Olyan szerencsétlennek érzem magam és úgy érzem csalódást okozok. Nincs akaraterőm, bár nem is igazán érdekel amit tanulok de ha már eddig eljutottam akkor nem akarom abbahagyni. Nagyon rosszul érzem magam.
2017. ápr. 11. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha stresszoldókat használsz.


Addig nem fogod tudni magad "összeszedni".


A stresszt kezeltetni kell.

A tabletták, v. egyéb. csak rontanak.

Főleg hosszútávon.


Biztos, hogy egyedül ezt nem tudod megoldani.

2017. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mély levegőt! Fújd ki! És újra!
2017. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyet értve az előttem szólóval.

Napi - legalább egy L. tiszta víz csodákra képes.

2017. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz pár tippet, hogyan kezelheted a stresszt:

[link]

2017. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el jógázni. Nyilván nem fogja megoldani a problémáidat, de nagyon sokat segít a koncentrált légzés és a fizikai aktivitás összekapcsolása. Véleményem szerint egy óra után már jobban fogod érezni magad. Ha van rá lehetőséged, akkor próbáld ki. Ez persze csak egy fajta segítség, de legalább kikapcsolsz egy picit.
2017. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!