Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy utálom a...

Miért van az, hogy utálom a boldog embereket (különösen a nőket)?

Figyelt kérdés
Amikor valaki majd kiugrik a bőréből és még látványosan a világ tudomására is hozza. Főleg a szerelmespárok és csaj-pasi baráti társaságok esetén. Olyankor arra gondolok, hogy biztos van pénze, semmi gondja az életben és még szépen is néz ki. Igen, mert az ilyen életvidám, hedonista emberek mindig csinos, fiatal, szexis csajok vagy magas, sportos, jóképű pasik. Mit csináljak, hogy a látványuk és a jelenlétük ne okozzon még nagyobb depressziót az életemben, ha már én rondának és szerencsétlennek születtem? Akárhova megyek, mindenhol ezt látom.

2017. máj. 19. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Azért zavar mert irigy vagy.


Tegyél valamit hogy jobban érezd magad a bőrödben. Tanulj, képezd magad hogy jobb állásod és több pénzed legyen. Sportolj, öltözködj jobban(nem feltétlenül pénz kérdése, ismerkedj.. Könnyű arra kenni a dolgot hogy jaj milyen szerencsétlen vagy. Ha dagonyázol az önsajnálatban nem fognak fordulni a dolgok.

2017. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Ja, utálod a boldog + szép embereket mert irigy vagy, vagy mi ? Kösd le magad valamivel, vesd bele magadat valamibe, gondolom ezen vagy fenn akadva állandóan és ezen a témán kattogsz, dolgozol ?
2017. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Irigységnek hívják.

Nyilván neked is vannak jó tulajdonságaid. Na szóval azokat próbáld értékelni és nem önsajnálni magad, mert vannak csúnya boldog emberek is a világban. Fogad el magad, másképp nem tudsz előre lépni, mellesleg egy pszichológiai kezelés sem árthat. Azt szokták mondani, hogy dopping a léleknek. Asszem. 😏

2017. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

Nyisd ki a Bibliát és kövesd Jézust. Jézus megmondja a frankót jobb mint Mohamed és talán Buddhát is alázza. Járt a vizen hallode , more testvír há nem látod csajeeee.


Csak a hit nyújthat vigaszt , te pimasz.


Na szóval a helyzet az hogy szarul állsz az élethez mert bár az élet 95 százalékban valóban szar de azért mégis élünk és aki él élnine kell , az élet olyan mint egy terhes sündisznó , tüskéo kaparják , vagdossák a nyílását amikor jön a kis süni hát neki milyen szar lehet ésbaztán mégis mosolyog aztán a róka megzabbantja őket. Na de a lényeg mindenki saját szerencséjének kereke és ha többször pörgetnéd meg fortuna kerekét többször jöhetnének jó dolgok de ha azt a kereket sohasem forgatod és csak más boldogsága miatt szenvedsz akkor ne várj semmi jót !

2017. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én is ellenszenvet érzek irántuk, de én tudom magamról, hogy azért, mert irogy vagyok rájuk. Ha egyszer rájövök hogyan kell kitörni a szarból és sikerül os, segíteni fogok az olyanokon, mint amilyen most én vagyok, vagy akár te.
2017. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Blondie.W ***** válasza:
18%

Azért, mert irigy vagy és boldogtalan. Szánom az ilyen embereket.

Üdv: Egy boldog nő

2017. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi, ők sem boldogok ám. Ugyanannyi bajuk van, ugyan olyan szar az életük mint a legtöbb embernek, csak megtanulták, hogy kifele mást mutassanak. Annyira jól keltik a boldogság látszatát, hogy maguk is elhiszik, ne irigyeld őket, nincs miért.
2017. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Na szerintem a hetesnek írj privátot, megtaláltad a haverodat.
2017. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
8: Nem igaz! Én bírom a vidám embereket, mindig felvidítanak engem is, csak tudom, nekik is megvan a maguk baja.
2017. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

# 9


Mindenkinek megvan a maga baja, ebben igazad van. De ez nem jelenti azt hogy mindenki aki boldognak tűnik az kamuzik, kifelé játszik. Ezzel csak a nyomorúságos emberek altatják magukat. Én voltam már nagyon boldog és nagyon depis is, hiszek benne hogy tévút azzal kimászni a sz...-ból hogy ja amúgy a boldog emberek nem is boldogok.

2017. máj. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!