Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kövérebb...

Miért van az, hogy a kövérebb embereket az emberek szimpátiával kezelik, de a soványakat lenézik, kibeszélik? Miért súgnak össze a hátuk mögött? Miért fordultok a kövérebb felé empátiával, a sovány felé iszonyat negatív lekezeléssel?! Különösen nők.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A kövéreket is kiröhögik.
2010. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

szerintem pont fordítva van :) a sovány nők röhögik ki a kövéreket. a kövérek meg csak irigykednek a soványakra és azért súgnak össze hogy mondhassanak valami negatívat.

én voltam kövér szóval tudom. most sovány vagyok és senki nem röhög ki :) és csak pozitív visszajelzést kapok.

2010. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én 162 centi és 48 kg vagyok és bárhova megyek mindenhol összesúgnak a hátam mögött. olyanokat hallok hogy "b*zmeg de sovány" úgy néznek rám mintha a holdról jöttem volna vagy tudomisén....

ez tényleg ennyire gáz?

2010. máj. 20. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, szerintem nem vagy az adataid alapján vészesen vékony. azt szokták esetleg megbámulni meg összesúgni akinek kiállnak a csontjai és teljesen anorexiás kinézete van. én 49 kiló vagyok és nem mondanám magam túl soványnak, sőőt.
2010. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát figyu...az emberi természet ilyen...mindenkit aki nem "normális" azt kibeszélik,és néha kiközösítik.És most hiába jönnek az olyan kommentek hogy: Én például nem vagyok ilyen....MINDENKI ilyen.Mindenkinek meg van a véleménye,csak vannak tapintatosabb emberek akik esetleg megtartják maguknak.De attól még ők is ilyenek.

Ez az emberi természet, és ez alól senki sem kivétel.

2010. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 timido ***** válasza:
100%

Szerintem a kövéreket hamarabb nézik le. Persze ez nagyon függ attól, hogy milyen a jelleme. Nekem vannak kövér ismerőseim. Az egyik nagyon aranyos, kedves, duci. A másik... Elképesztő mekkora tahó. ráadásul szerintem nincsen tudatába annak, hogy mekkora darab. olyan ruhákba tuszkolja bele a hájas seggét, amikből kifolyik...

De vékonyból is. vannak 45-48 kg - os barátnőim. ( 167-168 cm ) és jól öltözködnek. viszont valaki nagyon előnytelenül öltözködik.

Nagyon sok minden függ az öltözködéstől, a viselkedéstől..

Például molett is lehet valaki úgy, hogy nem is látszódik, mert úgy öltözik, meg lehet sokkal dagattabbnak is kinézni.

2010. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Kedves utolso!Szerintem a kerdezo nem oltozkodesi tanacsokra kivancsi hanem arra hogy miert nezik le a sovany embereket.
2010. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a testtartásod egy kicsit különös, görnyedt vagy ilyesmi, nem lehetséges? Ismertem egy leányzót, aki hasonló adatokkal rendelkezett, mint te, és kiderült, hogy amikor büszkén kihúzta magát, teljesen másképpen festett :) Egyébként véletlenül se adj az ilyen emberek véleményére és magas ívből pottyants az efféle irigy, elfuserált lelkivilágú emberekre :D Az a lényeg, hogy magadnak megfelelj úgy, ahogy vagy.
2010. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
05-20 15:58 hogyan fogytál le?
2010. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!