Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gyűlölöm az embereket?

Miért gyűlölöm az embereket?

Figyelt kérdés

A saját hibám volna?

Rövid leszek:


- 18 éves fiú

- 123 kg

- Tömeges izomzatú testalkat (több izom mint zsír, de hasam azért van.)

- szűz, 0 párkapcsolat, 0 csók

- Hátrányos arc (pufi arcom van, de igyekszem fogyni belőle)


Emiatt félek is a kapcsolatoktól. Persze, kaptam már puszit lánytól, ültek az ölemben, meg "sok" ölelést is kapok, de egy párkapcsolatot már igazán megérdemelnék szerintem. Tudom hogy sokan mondják a sportot, azért írtam, heti 4 edzés edzőteremben, ezzel nincs bajom.

Sokszor viszont már inkább alkohol az ami elfeledteti velem hogy milyen jó is lehet azok élete akiknek már 15-16 éves korban beteljesedik a párkapcsolatuk, szeretik egymást, boldogok, felhőtlen az életük. Számomra az lenne, nem érdekelne más csak az a bizonyos lány.


Meg hát a szórakozásra is rányomja a bélyeget hogy félek attól, odajön hozzám egy lány, vagy összehoz valakivel a "sors" és f***ságokat beszélnék, meg balf***sznak tűnnék. Az meg, hogy ha csókra kerülne a sor nem tudom hogy mit hozna ki belőlem, főleg hogy többnyire nem egyedül megyek "bulizni".

Multkor is odajött hozzám beszélgetni egy faszi, és ezt elmondtam neki, erre mondogatni kezdte hogy a szex milyen jó... mondom köszi.


Inkább már egyedül szoktam inni de akkor nagyon durván. A hétvégém így ment el.

Sokszor van az hogy egész nap nem eszek mert össze van szorulva a gyomrom, aztán meg van amikor végigzabálok minden percet, pedig van étrendem. Rengeteget sírok, agresszív vagyok, félek attól hogy mindenki elutasít majd vagy valamit véglegesen elcseszek.


Röviden, mit tegyek?



2017. febr. 12. 21:49
 1/9 A kérdező kommentje:
A végére annyi hogy nagyon irigykedek azokra akiknek jó párkapcsolatuk van. Nagyon szorongok mindenhol, mert tudom hogy sokan már olyanokat éltek át aminek én még a közelébe se kerültem, pl egy csók...
2017. febr. 12. 21:50
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
surgosen fordulj pszichologushoz, es fogyj le vagy 40 kilot mert kib..ott kover vagy.
2017. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
te legalabb nem vagy egy csontvaz tok jo lehet neked, probaljunk meg ketten csajozni merre laksz?
2017. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Először is ne igyál ennyit, mert lehet, hogy attól vagy agresszív. Szerintem inni egyáltalán nem kellene, bár ezt nem szoktam mondani, mert aki ennyire fiatal, az úgysem fog hinni nekem. Én elég rendesen ittam 18 éves koromban, minden nap hánytam szinte, utólag nagyon megbántam. 22 éves koromban volt először barátnőm, a lány nem volt csúnya, de egy évvel idősebb volt nálam és még szűz volt. Nem volt a legszebb, de nem is volt csúnya, teljesen tűrhető csaj volt. A fiatal csajok most 35 éves koromban kezdenek bukni rám, elég sokat kellett várnom rá. Szóval van még időd bőven, nem tudom hova rohansz ennyire. Ne parázz, élvezd az életet. Különben a szex nem mindig annyira jó mint ahogy sokan hiresztelik/elképzelik. Lehet rossz is, olyan is előfordul, attól függ kit sikerült kifognod. Másodsorban Te nem gyűlölöd az embereket, csak nehezen tudsz velük kapcsolatot teremteni. Ezt meg kell tanulni, ez olyasmi amit gyakorolni kell, magától nem fog menni. A csajoktól ne parázz ennyire, vannak rendes lányok is, előbb-utóbb biztosan találkozni fogsz ilyennel. És mégegyszer: a pia sz*r ügy, tönkreteszi a vesédet, a májadat, ha addig el nem patkolsz 40 évesen mehetsz májátültetésre vagy minden nap három órás vesedialízisre a kórházba. Vagy félhülye leszel tőle és egyedül fogsz otthon kurjongatni, ameddig el nem visznek a diliházba. Alkohol nélkül is van élet, meg szex is és józanul sokkal jobb is, jobban lehet élvezni.
2017. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok. Nem kioktatni akartalak csak felkaptam a vizet, hogy egy fiatal srác aki előtt még ott van az egész élet így haza akarja vágni magát a piával. Igyál ha jól esik, de tudjál mértéket tartani, mert különben magaddal ba**ol ki elég alaposan.
2017. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek aki RENDES volt.
2017. febr. 12. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha AGRESSZÍV vagy, és 18 évesen már komolyan alkoholizálsz, komoly gondjaid akadtak az ivással, akkor így nem is lesz senkid, megnyugodhatsz :)


Legyél továbbra is agresszív, meg piás, sok sikert hozzá!

2017. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te magadat utálod.
2017. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert az ember a leggonoszabb állatfaj
2021. febr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!