Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tarthat vissza az öngyilkos...

Mi tarthat vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, egymás után többször hagytak el, a családommal alig tartom a kapcsolatot (apám meghalt, anyám pokollá tette a gyerekkoromat), nincsenek barátaim, úgy érzem, a társadalom kivet magából és nincs senki, akire számíthatnék. Iszonyatosan magányos vagyok, folyton szorongok, értéktelennek érzem magam, még elég pénzt sem keresek ahhoz, hogy azt csináljak, tanuljak, amit szeretnék. Teljesen kilátástalannak látom az életemet, és nem akarom így leélni.

2017. máj. 30. 20:26
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nőként baromi nehéz ám magányos farkasnak lenni, más társadalmi szerepeket várnak el tőlünk, és egy egyedülálló nő mindig jobban megbélyegzett az emberek által, mint egy magának való férfi.


Szerencsédre nem vagyok troll, és köszönöm, hogy írtál! :)

2017. máj. 30. 21:43
 22/32 anonim ***** válasza:
25%

De nőként a te korodban csak az nem talál párt, aki nem akar kb...

Most is kaptál csomó üzenetet a férfiaktól, hogy ismerkednének veled.

Amikor én érzem úgy, hogy jó lenne valaki (egy nő) csak beszélni, akár napokig is keresnem kell az interneten akivel egyáltalán egy értelmes mondatot tudok váltani és utána kb le is lép.

Szóval ezért leszünk mi férfiak magányosak. Nekünk nincs más. Azt nem hiszem el hogy egy nőnek ne lenne fiatal korban lehetősége ismerkedni.

2017. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy életcélt kell találnod. A pénzre, annak hiányára ne akadályként tekints. Ott van jó példának az a magyar nő, aki szinte ingyen körbeutazta a fél Földet hajóstoppal és most északi (vagy déli?) expedíción van egyedül, szponzori pénzből.

Ne más emberben keressed a boldogságot, vagy a boldogulásodat. Csak magadra számíthatsz. Az adjon erőt, hogy a saját akaratodból, erődből leszel képes elérni a céljaidat. Lehet, hogy az eddigi céljaidat rosszul választottad meg és most gyökeres váltásra van szükséged. Új lappal kell kezdened mindent. Holnaptól. Egy új élet vár rád. Nem biztos, hogy könnyebb lesz, de hogy izgalmasabb, az igen. Csomagolj és utazz el. Bárhova, ahova szeretnél.

2017. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
22-es válaszoló: nem azzal van a baj, hogy nincs pasim, hanem úgy egyáltalán társadalmi kapcsolatom.
2017. máj. 31. 13:28
 25/32 A kérdező kommentje:
23-as válaszoló: Én is gondoltam már rá, hogy utazzak, de nőként, egyedül ebbe sem egyszerű és veszélytelen belevágni. De a legrosszabb az egészben a motiváció hiánya. Én nem feltétlenül magamért akarok dolgokat csinálni, hanem mással együtt, aki fontos nekem. De köszönöm az ötleteket és a kedves szavakat!
2017. máj. 31. 13:29
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Mit szeretnél? Mi a kérdés?
2017. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Szerintem elég egyértelműen megfogalmaztam és kifejtettem a választ a kérdésedre.
2017. jún. 1. 19:58
 28/32 anonim válasza:
0%
Az emberek rohadt önzők? Csakis..
2017. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Bizony, hogy azok.
2017. jún. 1. 21:19
 30/32 anonim ***** válasza:
Ha vallásos vagy, amint írtad, arra lehetne épitkezni. Nehogy a nagy vallásokra, meg a templomba járásra gondolj, mert az zsákutca.
2017. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!