Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitol alakulhat ki a depresszió?

Mitol alakulhat ki a depresszió?

Figyelt kérdés
Mostanaban nagyon sokszor vannak hangulatzavaraim,konnyen ingerlekeny leszek. Elvegeztem egy ilyen teszt felet,de nem nagyon bizom benne. A fentiek alapjan tenyleg depresszios lennek?vagy mi van most??
2017. jún. 5. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Haa jól tudom valamilyen enzim vagy hormonhiány okozza. Nem merültem el a témában, mert nem érint és nem is érdekel különösebben.
2017. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon összetett dolog.


Visszavezethető a genetikára, és a környezeti hatásokra is.Biológiai szempontból, egymásra épülő hatások, amik nem választhatók szét.

2017. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ez még nem feltétlen jelent depressziót, egy depressziónak rengeteg fajtája van, és amiket te írtál időnként normálisak, lehet csak elvagy lelkileg fáradva és azért vagy olyan amilyen, de ez nem jelent depressziót.


Sokan csak depressziósnak mondják magukat, de azt sem tudják hogy konkrétan mi az. Most nem bántani akarlak de inkább foglald el magad, csinálj olyat amit szeretsz ezzel javítod a hangulatodat és sokkal jobban fogod magad érezni.

2017. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sok sggfejtől, példának okáért.
2017. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A sok hüle embertől...
2017. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!