Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek mit csinaljak?

Mit tegyek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

24 eves fiu 2eve 22eves korom ota egyaltalan nem.mozdulok ki otthonrol egy sulyos lelki trauma miatt. Tehat itthon fekszek nem tanulok, nem dolgozok. Ha a fegyceres tamadok jonnenek ide, hogy menjek el melozni vagy tanulni, akkor sem mennenk, inkabb hagynam magat leloni. Mivel nem mutatom ki, az erzelmemet, 2 eve napi 18orat alszok, tulajdonkeppen mintha komaban elnek, nem voltam lazado tipus, emos, nem cigiztem soha mai napig, nem iszok, nem drogozok. Az a tipikus ertelmes jofiu kategoriba tartoztam mindig is. De amit nem tudok feldolgozni 2 eve, az mar nem fog sikerulni. Eddig kibirtam, 2 nyarat meg eveket itthon az agyban toltottem, gondolom ezt hivjak depresszionak. Szuleim sajnLnak de nem tudnak.mit csinalni. Penzunk sincs nagyon.

Kivalto okot kene megszuntetnem de abban senki nem tud segiteni, vagy nem akar.


2017. jún. 20. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
˘Mi volt az a lelki trauma?
2017. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen írd tovább, mi a baj?
2017. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

NE SAJNÁLD MAGAD, HANEM TEGYÉL AZ ÜGY ÉRDEKÉBEN.

CSAK RAJTAD MÚLIK!

2017. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ugyanez van velem is csak 12 éves korom óta bent élek a lakásban max boltba megyek most 27 vagyok nincsenek barátaim nincs kedvem felkelni reggelente stb próbálkoztam vallással valamennyire sikerült is elfelejteni de mindig visszacsúszok most olyan munkám van hogy nagypapára vigyázok de ez is bent a lakásban ápolási díj...igy most azt érzem erre vagyok ítélve nem tudtam 2.5 hónapnál tovább dolgozni sehol pedig mindenki szeret meg normális vagyok az emberekkel segítek ahol tudok de volt 14 évesen világgá mentem meg stb mesélhetnék neked még van esélyed csak fel kell ébredned kapaszkodja a legjob bbarátodba az elején
2017. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!