Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, már nincs...

Mit csináljak, már nincs értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Egeszen 7-8 eves koromig jo eletem volt, megvolt mindenem es megkaptam mindent a szuleimtol.

Aztan elvaltak, es valasztanom kellett kivel maradok, persze apum beteg volt, aki kesobb el is hunyt, nagyon hianyzik, mert fontos ember volt az eletemben, megtudott erteni engem.

Anyukam persze velem maradt, aki joszivu es tenyleg ertem el, de nekem nem ment.

14 evesen kozoltem vele jeghideg arckifejezessel, hogy megakarok halni. Nem is eltem, sose foglalkoztattak azok a dolgok, amiket a velem egykoruak, nem erdekelt a pia, se a cigi, se a bulik, se a sex, se a baratok. Nem ereztem magam idevalonak. Egesznap aludtam napokig vagy hetekig. Kesobb beleszerettem egy fiuba, aki visszahozta az ertelmet az eletemnek. 3 evig elfeledtette velem, hogy milyen utalatos az elet es akkor minden rendben volt. Aztan ujra elojott, talaloztam megint egy fiuval, akibe nagyon szerelmes lettem,es amikor velem volt akkor kihozta belolem a legtobbet es mindig osztonzott, de nem tudott soha ugy szeretni ahogy en ot es ezert szakitottunk mar nem tudtam bizni az emberekben, ezert elhatarolodtam toluk, nem beszelek veluk, csak csendben vagyok, ha kerdeznek csak akkor beszelek, de akkor is csak maszkban. Ongyilkossagi kiserletet kovettem el, mert mar nem birtam a fajdalmat,de megakadalyoztak igy nem sikerult. Utolso eselykent adtam egy harmadik fiunak eselyt hatha bizonyit es megsem, mert megcsalt. Ujra magam ala kerultem, 1 honapig nem ettem, nem aludtam, sirtam. Aztan ujra visszajott az eletembe az a fiu akit nagyon szerettem es ertelmet adott ujra, segitett nekem es egyutt voltunk es nagyon beleszerettem, de o mar megint olyan, hiaba vagyok neki fontos nem kellek neki, igazabol mindenki le se szar. En nem akarok ebben a vilagban elni, ha arra gondolok, hogy tovabb lepek nem megy, nem tudok dolgozni sem, sokaig voltam egyedul mert anyum kiment dolgoni es kulon voltam tole is. Ezert nem tudok egyedul lenni mar. Raadasul nem latom az elet ertelmet, mert hiaba leszek boldog 1 percig, ha az egesz eletem szinte idaig csak 90%ban szomorusag volt.

Ha kikell mennem a lakasbol mar remegek, rosszul erzem magam, idegs stresszes leszek. Nagyon nehez.

Annyi csalodas es banat ert, hogy mar nem megy.

Ez a tortenet pedig az eletem kis reszenek a kis toredeke, ami tele volt atveressel, szomorusaggal, csalodasokkal.



2017. jún. 23. 13:55
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Nem emlekszem, hogy emlitettem volna, hogy en vagyok itt a legrosszabb helyzetben.

Csak elmondtam, hogy nem ismersz teljesen es nem tudod, hogy miken mentem at. Ettol fuggetlenul tudom, hogy egy csomo embernek ezerszer rosszabb elete van es meg is kepesek nevetni es pozitivan felfogni az eletuket.

En ezert irtam, mert nekem nem megy.

2017. jún. 23. 14:48
 32/35 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon unalmas mar ez a napi rinya.....

Mit csinálj? Adj értelmet az életednek.... vagy ne adj, de ni rinyálj....

Lehet lepontozni, de ez már nagyon szánalmas.....

2017. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
94%

Elolvastam a kérdésed, részvétem apukád miatt.

Sajnos az élet nem egyszerű, és tele van ocsmány emberekkel, mint itt is.

Az ilyen seggarcokkal, mint itt pár válaszoló, meg ne törődj.

Jól tetted, hogy kiírtad magadból. Így legalább pár ismeretlennel megoszthattad mi bánt, és máris jobb egy fokkal a lelkednek.

A 21. századi kapcsolatok nagy része egy fabatkát sem ér. Annyi, de annyi szar kapcsolat van az ismerősi körömben, két kezemen sem tudnám megszámolni. Az értékek, érzelmek eltűntek. Nem akarnak felelősséget vállalni a kapcsolatért, és ha van egy kis gond, dobbantanak. Megtehetik, hiszen az interneten manapság bárki egyszerűen ismerkedik. Pár hónap faszán telik, aztán jöhet a következő delikvens. Akit elhagynak, meg sárba tiporva depresszióba esik.

Ezért nem kell nekem kapcsolat. Én egyedülállóként fogom leélni az életem, mégsem vagyok miatta depressziós, kitölti más az esetleges ebből fakadó űrt. Na meg ezáltal az én érzelmeimmel senki sem játszadozhat, nem dobhatnak el, nem fogok az utcára kerülni egy rossz kapcsolat miatt. :D Építgetem a saját kis életem, tedd te is ezt, fiatal vagy még!

2017. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Emberek!


Értem én, hogy nevelő szándékkal mondjátok, hogy "ne rinyálj".


Csakhogy ez nem segít neki. Aki depressziós, annak arra van szüksége, hogy meghallgassák és megértsék. Ha ez megtörtént, utána neki is több ereje lesz saját magától felállni.


Emberek! Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak!

Köszönöm.

2017. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített soha senki, de én bezzeg mindenkinek a lelki szemetese voltam, de elegem lett. Megfogadtam, hogy le fogom szarni mások gondjait a jövőben.
2017. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!