Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül vagyok. Mit...

Teljesen egyedül vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyet olvastok, de egyszerűen nem tudom mit csináljak. Azt érzem, hogy egyre gyűlnek fel a lelki fájldalmak és az egyedüllét. Ezt megpróbálom a munkába folytani, amit egész pozitív következményeket von maga után (magas fizetés, dícséret a főnöktől, vezetőktől stb...). Túlórázok, néha hétvégén is bejövök, hogy ne legyek otthon, mert ott csak a nagy csend és üresség vár. Egyszerűen nincs életem. Bulizni nem járok és egyáltalán nincs is kivel. Az életem nagy részét így töltöttem el. Sokszor gondolkoztam az öngyilkosságra, de annyi erőm nincs, hogy megtegyem azt. Abban reménykedek, hogy még fiatal vagyok, csak lesz egyszer valakim. De annyira antiszociális lettem, hogy már félek az emberektől. Néha reszketek, ha valakivel beszélni kell. Próbálnék ismerkedni, de nincs rá alkalom és egyáltalán képtelen vagyok emberek közt lenni, mert félek. Sokszor már reszketek, ha valakivel beszélnem kell és inkább elkerülöm.


24f



2017. jún. 25. 20:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
zenélek, de nem szeretem, ha mások hallják (fejhallgatóval). Meg progamozás.
2017. jún. 25. 21:42
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát az karcsú. Mindenesetre a döntés a tiéd, de jobb, ha tudatosítod magadban, hogy te vagy a felelős az életedért és ha változást, eredményt akarsz az emberi kapcsolataidban, akkor elsősorban neked kell változni. Meg kell tenned olyan dolgokat, amiket eddig nem.
2017. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nyílván nem fogok képes ezt megtenni, mert nem tudom, hogy mivel kezdjem.

De azért köszönöm

2017. jún. 25. 22:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát, már írtuk. Szakemberrel ki kellene deríteni, hogy miért vagy ilyen és ha egyébként van igényed változásra, akkor mi akadályoz. Egyedül is mehet, de ahhoz elég sok önismereti irományt kellene végignyálaznod és lassabban haladnál, holott a magad érdeke, hogy minél előbb eredményt érj el. Szerintem sürgős lenne, mert az nem normális, hogy valakinek mindenki a polgármester gyereke és sehol senkivel nem tud baráti kapcsolatot kialakítani.
2017. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyere haza, dolgozz itthon. Legalább egy barátod legyen!
2017. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mogyesz snapsz ***** válasza:
Ha rájösz a megoldásra szépen kérlek küld el nekem üzenetben !
2017. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!