Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Hogyan kell ebből...

Mit tegyek? Hogyan kell ebből kijutni?

Figyelt kérdés
Kezdem a legelején: Egy 15 éves fiú vagyok,és az elmúlt hónapokban nagyon magányos lettem. Az elején megismertem egy nagyon szép lányt,és belészerettem,elkezdtünk írni,meg minden,és később elmondtam neki,mit érzek iránta. Azt mondta,hogy nem hibáztat engem. És hogy soha nem fog itthagyni. Viszont elutasított,tehát ez viszonzatlan szerelem lett. De azért jóban voltam vele. Egy nap teljesen megváltozott. Nem válaszolt az üzeneteimre,és nem beszélt már velem. Teljesen összezuhantam. Depressziós lettem,emiatt. Rengeteget sírtam. Aztán megtörtént amire nem számítottam: Lelépett. Ekkor rámtört az elhagyatottság érzése. A további napokban semmi nem víditott fel, a barátaimmal nem beszélgettem,és zárkózott ember lettem. Mindennap csak hazajöttem a suliból,és bezárkóztam a telefonba. A depresszió után az az "Üressség" érzés tört rám. Ilyenkor mondtam magamnak,hogy továbblépek. De egyszerűen nem ment. A barátaim itthagytak. A többi lánnyal nem tudtam beszélgetni,mert ők is elfordultak. Ilyenkor gondoltam,az öngyilkosságra. Majd nem tettem semmit. Újra depresszió. Állandó fáradtság tört rám. Napokban csak aludtam. Semmi erőm,és energiám nem volt. Teljesen egyedül vagyok. Úgy érzem,hogy nagyon szükségem van egy lányra,aki miatt nőhet az önbizalmam is,és leküzdhetem a depresssziót. Próbáltam elfoglalni magam mindennel,de mind hiába,akármit csináltam folyton kedvtelen voltam,és most is az vagyok. Nincs egy lány ismerősöm se,akivel elfelejthetem. :( Teljesen tönkretett engem. Van valami tanácsotok? (Chatzy oldalra meg nem megyek,mert sok ott a troll) Segítsetek!
2017. jún. 26. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj, beszélgethetünk.
2017. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ember átesik ugyanezeken. Személyes tapasztalatból mondom hogy egy új lány/srác nem old meg semmit, előbb saját magadat kell rendbe tenni és idővel majd belebotlasz egy lányba. Lehet nem ma sem holnap de egy nap megtörténik és ez az eset eszedbe se fog jutni. Ilyenkor legjobban nem egy új lány tudna segíteni hanem a barátaid! Szóval emeld fel magad a géptől és menj ki és szórakozz és próbálj meg sok időt tölteni a barátaiddal ha hiszed ha nem ez lehet a legjobb támasz neked
2017. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!