Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nincs barátnője,...

Akiknek nincs barátnője, barátjai hogy érzi magát?

Figyelt kérdés

És akinek soha nem is volt igazán.


Nekem volt 2 barátom összesen, de csak fél évig tartott mindkettő, és ennyi. Barátnőm még nem volt.


Én egyszerűen elhagyottnak érzem magam, és úgy hogy mindenből kimaradok és kimaradtam.


23/F


2017. júl. 4. 13:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de én remekül megvagyok egyedül! Komoly párkapcsolatom sose volt és nincs is rá igényem, részben azért, mert mást se látok a családban/rokonságban, hogy sorba mennek tönkre ezek a kapcsolatok, részben meg azért, mert nagyon zárkózott alkat vagyok. Egyetlen barátom van, de ő annyira elfoglalt, hogy nemhogy találkozni, az üzeneteimre válaszolni se nagyon van ideje, vagy csak nagy fáziskéséssel válaszol. Netezek, filmet nézek, zenét hallgatok, túrázok szabadidőmben és ez nekem így teljesen jó, nem vágyom senki társaságára. 37/F
2017. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban voltak, meg gimnáziumban is, azóta nuku.

Barátnőre sincs sok lehetőségem. De a barátságot meg barátnőt nem erőltetem, majd lesz ha úgy adódik, nem érzem rosszul magam emiatt. 32F

2017. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jobb egyedül mint rossz társaságban.Vagy olyan emberek között akik cinikusan befelelgetnek,célozgatnak csak arra használnak,hogy kiüresitsék a lelküket.Persze nem akarok a barátságok ellen szólni,de kevés az igazi barát.Csatlakozok az előttem szólóhoz, az olvasás,filmezés,sport,séta különféle más tevékenységek,közösségbe való bekapcsolódások sokat segithetnek.Megkell taláni azokat a dolgokat amelyek érdekelnek.Az utolsó mondatodban lévő dolgokat sokszor átéltem azelőtt,de az idővel átalakul,meglátod.Mostmár inkább vagyok egyedül,minthogy találkozzak olyan emberekkel akik nem felenek meg az érdeklődési körömnek,elbeszélünk egymás mellett vagy egyszerüen csa k ki akarnak használni.
2017. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ez amúgy nagyon érdekes: Sokan írták, hogy nincs igényük társaságra, barátokra, párkapcsolatra.


Én is jól elvagyok egyedül. Annak nem látom értelmét, hogy olyan emberekkel járjak el ide-oda, akik számomra nem jelentenek semmit, és tudom, hogy számukra sem vagyok értékes.


De így sem jó, mert eljutottunk a másik véglethez: az embernek kellenek barátok és párkapcsolatra is szüksége van, valamilyen szinten. Valószínűleg mindenkinél más a mértéke ennek, viszont olyan mérték nincs, hogy nulla, mert hozzátartozik az élethez. Hiszen ha csinálsz valamit, alkotsz valamit, és ha nem tudod megosztani mással, annak sincs igazából értelme.

2017. júl. 4. 15:38
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha azokkal a dolgokkal kezdesz el foglalkozni,amiket szeretsz idővel olyan emberek fognak körülvenni akikkel lesz közös kapcsolódási pontotok,akikkel akár mély és tartalmas kapcsolatok is kialakulhatnak.
2017. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha felválalod magadban jót a rosszat is, akkor lesznek barátaid/barátnőid.

Nekem nem igazán van, mert a munkahelyen két téma van.

1. hú..azt a popsit nézd, az tízes.

2. De szar ez a munkahely.


Egyikben sem veszek részt.

2017. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Barátom van sok, kb 80 (mind hetero meg én is)

Eddig nem igényeltem megismerni egy nőt közelebbről.

Nem aggaszt, hogy nem menne csak én vagy komoly v semmi elven vagyok és eddig nem volt rá időm.

2017. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz egy nagy szerelem és esetleg véget ér, utána már megőrültök egyedül, tapasztalat.

Előtte én is élveztem egyedül élni...

2017. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
*18 egyetértek
2017. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Őrület szélén érzem magam.
2017. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!