Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom felfogni a Linkin...

Nem tudom felfogni a Linkin Park énekesének a halálát?

Figyelt kérdés

Amikor meghallottam nagyon nagy sokkot kaptam.Pár napig sirtam de most egyszerűen szomorú vagyok.

Nem tudtam elmenni a VOLT Fesztiválra,amit nagyon sajnálok..

Régen depressziós voltam mivel sokat bántottak a suliban de az LP hallgatása sokat segitett nekem.Emlékszek mikor ültem a padba és rajzolgattam a Linkin Parkot,erre páran elkezdtek megint bántani.Akkor volt az amikor én torkom szakadtából üvöltöttem és a 4 év után megvédtem magam igazán..

Chester volt a példaképem.Olyan erős akartam lenni mint ő..

Egyszerűen nem tudom felfogni és fogalmam sincs mikor fogom ezt feldolgozni..

Segitsetek plz.



2017. júl. 24. 17:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

18.

Ezt kb te találtad ki, semmilyen még csak említés vagy nyilatkozat sincs ilyenről a neten, hogy ez pr fogás lett volna, vagy hogy ő terrorizált senkit. Ha megnézed a gyerekkori képét tènyleg elèg xarul nèzett ki, nem csoda hogy terrorizálták, kèptelensègnek tartom hogy hogy ő lett volna a másik oldalon..

2017. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Öngyilkos lett egy drogos, alkoholista gyökér. Kicseszett a feleségével és a gyerekével. De sajnáljátok csak :)
2017. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Jodolgaban mar nem tudott mit kezdeni magával es megbolondult, legalabb egy kis let utalt volna nekem a nyomorult.
2017. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Ezzel en is pont ugyan igy erzek! ( es akkor lehet lepontonzni)

A szamaikon nottem fel,depresszios vagyok en is.... viszont a dalaik olyan erzeseket is elmondanak amit en ereztem/erzek a mai napig. Felfoghatatlan hogy nincs tobbe...

Amugy aki nem volt depresszios soha az nagyon konnyen dobalozik a szavakkal... fogalma sincs rola milyen erzes ez... ra mondjak az emberre hogy jaj csak rossz napod van aludd ki magad majd jobb lesz... vagy nezd a dolgok pozitiv oldalat!! Nem igaz mindig ilyen negativ szar vagy! Hanyszor megkaptam mar ezt! Inkabb rugnak meg az emberen nehogy jobb legyen mar.... na tessek itt a pelda ra hogy nem minden a penz meg a hirnev!!

Nem kivanom senkinek hogy tudja meg milyen erzes ez! Mert akarmennyire is hihetetlen..BORZALMAS!!!

2017. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak "utólag" ismertem meg, de én sem tudom elfogadni, hogy egy ilyen nagyszerű ember megölte magát... :(
2017. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!