Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom felfogni a Linkin...

Nem tudom felfogni a Linkin Park énekesének a halálát?

Figyelt kérdés

Amikor meghallottam nagyon nagy sokkot kaptam.Pár napig sirtam de most egyszerűen szomorú vagyok.

Nem tudtam elmenni a VOLT Fesztiválra,amit nagyon sajnálok..

Régen depressziós voltam mivel sokat bántottak a suliban de az LP hallgatása sokat segitett nekem.Emlékszek mikor ültem a padba és rajzolgattam a Linkin Parkot,erre páran elkezdtek megint bántani.Akkor volt az amikor én torkom szakadtából üvöltöttem és a 4 év után megvédtem magam igazán..

Chester volt a példaképem.Olyan erős akartam lenni mint ő..

Egyszerűen nem tudom felfogni és fogalmam sincs mikor fogom ezt feldolgozni..

Segitsetek plz.



2017. júl. 24. 17:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Mert buták az emberek. Ne is törődj velük. Ha a medúzák 650 millió évig képesek voltak agy nélkül élni, talán még számukra is van remény.
2017. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

9. Nem tudom az èveken át tartó gyerekkori szexuális erőszakon, a szülők válásán, az iskolai zaklatásokon/verèseken, majd a kèsőbbi egyèb traumákon(család zaklatása, barát halála,betegsègek sora) mi olyan arany èlet..

Èn azt csodálom, hogy ennyi èvig is bírta ès ilyen zenèket tudott csinálni, ès eszmèletlen koncerteket lenyomni ilyen szenvedèsek közepette.

2017. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
ne válaszoljatok úgyis lepontoznak. az ilyenek 20 éves autistákra nem kell időt szánni
2017. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Öngyilkosság is bűn, buta aki öngyilkos lesz.
2017. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A barátja halálánál már eldöntötte, hogy mit fog tenni, nem véletlenül a születésnapjára időzítette. Szépen eltervezte, elkönyvelte magában, lerendezte a dolgait a lelkével. Durva, sajnálom érte. De amilyen kemény alkoholista és drogos volt, nem valószínű, hogy 10 évnél tovább bírta volna amúgy is ,valószínű ezt is belekalkulálta, hogy nem akarja, hogy mindenki a lehanyatló életét nézze.
2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szomorú vagyok miatta már napok óta. Pedig sosem voltam egy nagy LP fan, de régebben szerettem a számait, és most is szívesen hallgattam. Mióta megtudtam, hogy mit tett folyamatosan a dalait hallgatom. :( Nagyon szomorú ez az egész.

Annyira tehetséges ember volt, borzasztó, hogy pont rajta nem tudott senki segíteni. Annyira igazságtalan az élet. Nem ezt érdemelte. :(

2017. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Saját döntése volt, hogy drogokhoz és alkoholhoz nyúl-e. Az erőszakot pedig fel lehet dolgozni, bár nyilván nem ezek miatt lett öngyilkos.
2017. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
43%

#17

Az a megerőszakolós sztori állítólag csak kamu volt, egy pr fogás hogy magyarázzák az egyre nyilvánvalóbb drogproblémát. Meg hogy szekálták a suliban, többem is állították hogy Ches volt bully a suliban, sokak életét tönkretette. Erről ennyit.

2017. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Betegek vagytok...ezt kezelni kene..fogalmatok sincs ki volt valojaban..
2017. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mert kinek van? Az, hogy a média mit mond róla, az egy dolog. Senki nem tudja és nem is fogja megtudni milyen volt valójában gyerekkorában... Innentől kezdve erről ennyit. Nyilatkozhatnak a barátai, ha a média mást akar akkor mást mondanak, sőt, ha olyan volt akkor pláne ferdítenek rajta. Senki nem fogja megtudni milyen volt valójában.


A drogok és az alkohol pedig önmagában is eljuttatja ide az embert, nem kell hozzá gyerekkori lelki trauma se.

2017. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!