Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy régen sokkal jobb volt minden, és csak pár évről van szó.

Maga az életérzésem volt, amitől motivációd van az élethez, de most olyan vagyok mint egy vénember.

Bármit csinálok mindig ez van bennem.

Pedig még csak 16 vagyok.


2017. aug. 5. 00:02
 1/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kedves Kérdező rossz hírem van....ha ezt most így érzed, akkor sok év múlva nem is tudom, hogy fogod feldolgozni?! :D
2017. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van. 42 vagyok, de tök fiatalnak érzem magam. Nem tudom, hogy melyikőnk a betegebb.
2017. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi elme, ez a régen minden jobb volt szimplána bból fakad, hogy az agy igyekszik a jó dolgokra emlékezni, ímg a negatívakat eltemetni. Régen sem volt " jobb " csak nem emlékszel annyira a rosszra.
2017. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%
Teljesen hasonlo erzesek kavarognak bennem. Regen minden jo volt, a multban szeretnek elni, es nem a jelenben. Sokszor engem is kinoz ez az erzes. 16/f
2017. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!