Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet leküzdeni az...

Hogyan lehet leküzdeni az öngyilkos gondolatokat?

Figyelt kérdés
Valamint elfogadni a tényt, hogy magányra vagyunk kárhoztatva...

2017. szept. 7. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj nem a jelenre koncentrálni. Biztos vannak álmaid, tűzd ki a célt, affelé amit szeretnél. Nemtudom hogy hány éves vagy, fiú vagy lány, azt sen hogy miért vagy ebben a helyzetben. De mindig a jövőre koncentrálj! Az álmaidon! Ne engedj annak a belső gondolatnak ami feltőr benned, nem mondta senki hogy nem lesz soha jobb. Jobb lesz hidd el! Minden a fejben dől el. Te irányítod az életed. Nekem is csak az álmaim segítenek, azt vallom hogy: addig nem adom fel míg ezt meg azt nem vittem véghez. Nézz olyan videókat, filmeket amik jó kedvre derítenek. Ki kell tőrni! És hidd el hogy van ebből a szituációból kiút! Csak meg kell keresni. És sok sikert kívánok Neked az életben! Isten Áldjon!
2017. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért lennél magányra kárhoztatva? Ha élőben nem megy az ismerkedés, akkor próbáld meg interneten. Én is ezt csináltam/csinálom.
2017. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
honnan bújtok ti állandóan elő? ha holnap lebénulnál másképpen látnád a mostani életedet lúzer
2017. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Mesélj mi a gond. :) Ha gondolod írhatsz privátba is

lehet később válaszolok mert változó hogy érek rá válaszolok. :P

2017. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
31%
Ha gondolod írhatsz privit. Te is Captain Price, mielött késne miattad a vonatom 2 órát :D
2017. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A magány is lehet őszintén kellemes ha jól állsz hozzá, ha érdekel pár tipp max írj, aztán megírom mikre szoktam alpozni a dolgokat.
2017. szept. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Minden nap előrukkol valami tini ezzel a kérdéssel. Nem öngyilkosok akartok ti lenni, hanem csak figyelemre vágytok. Itt kezdődnek a problémák, hogy itt kérdezgeted a hülyeségeket interneten, nemhogy elmennél valamelyik barátoddal inni meg beszélgetni egyet. Ja, hogy lehet nincs is barátod? Hajrá itt az idő, mozdulj ki, szerezz barátokat. Párkapcsolatra vágysz? Ezért vagy magányos? Azért tenni is kell ám valamit. Nem csak várni, hogy a tökéletes pár rád írjon facebookon. Szüleiddel beszéld meg a problémáid. Nem itt tőlünk idegenektől kell útmutatást kérni.


Bocsánat, hogy kicsit durván fogalmazok, de a lehetőségek tárháza nyitott és ott van minden ember előtt.

2017. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
28%

Utolsó: nem hiszem, hogy a kérdező laikus válaszokat szeretne, és azért tette fel a kérdést. Nem igen bővelkedsz empátiában, egy depressziós embernek ez nem olyan egyszerű, hogy "dzsanázz 'oszt barátkozz."


Azt javaslom bővítsd az ismereteidet az pszichológiában, és az emberekkel való banasmódban, te segg.

2017. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű..hagyd abba. ha ez sikerül, már 51%-ban boldog ember vagy, innentől kezdve márcsak arra kell gondolnod ami pozitiv.
2017. okt. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!