Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek meg vagyok keseredve?

Szerintetek meg vagyok keseredve?

Figyelt kérdés

a sztori a következő

19eves vagyok a párom elhagyott terhesen. Egyedul nevelem a babamat.. az a helyzet hogy egyszerűen nincs kedvem ismerkedni. felek az emberektől. Es olyan szomoruva tesz hogy mas embereknek minden klappol.. magányos vagyok. Valahol vágyom egy társra. Csalaád, barátok vannak persze..

bocsi ha egy kicsit ködös az írásom.

szép estét nektek!



2017. szept. 7. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Mas embereknek minden klappol" - na látod, ez a mai világ átka. A szociális médián keresztül mindenki kirakatot csinál az életéből, s ha végignézel egy facebook-profilt, látod másnál a tengerparti nyaralást, az új autót, az éttermi vacsorákat, ne hagyd magad elkeseríteni. Hisz mindenki csak azt osztja meg, ami jó, amire büszke. A rossz dolgok ugyanúgy megtörténnek azokkal is, akiknek látszólag "minden klappol", csak azt nem fogják közhírré tenni.


25f (három hete töröltem magam facebookról, és nagyon jó érzés)

2017. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy valaki nem tud tengerparti nyaralásra meg étterembe menni, közel sem akkora probléma, mint az, hogy 19 évesen egyedül maradt a gyerekével. Szerintem a kérdező közel sem a face-es "áloméletek" láttán keseredett el, hanem mert tényleg gondja van.


Egyébként én sem voltam még ilyen helyzetben, de azért meg tudom érteni. Szerintem meg kellene keresned a hasonló szituációban lévőket, mert igazán jó tanácsokat ők tudnak adni.

2017. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,ezidáig nem mertem megnezni a valaszokat☺
2017. szept. 11. 20:08
 14/15 anonim ***** válasza:
és amúgy jól vagytok, egészséges a kicsi?☺
2017. szept. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14-es köszönjük szépen jól vagyunk😊
2017. szept. 12. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!