Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek meg vagyok keseredve?

Szerintetek meg vagyok keseredve?

Figyelt kérdés

a sztori a következő

19eves vagyok a párom elhagyott terhesen. Egyedul nevelem a babamat.. az a helyzet hogy egyszerűen nincs kedvem ismerkedni. felek az emberektől. Es olyan szomoruva tesz hogy mas embereknek minden klappol.. magányos vagyok. Valahol vágyom egy társra. Csalaád, barátok vannak persze..

bocsi ha egy kicsit ködös az írásom.

szép estét nektek!



2017. szept. 7. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok ember van még, akinek nem klappol.
2017. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
Pedig nincs miért...elég sokan járnak hasonló cipőben. Max érdemesebb kicsit jobban figyelned rá kit engedsz hosszútávon közelebb magadhoz. Persze azért az is ott van a dologban, hogy biztos eléggé átgondoltad-e a gyerekvállalást, ha mégis ezt érzed...
2017. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Neked is szép estét!
2017. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

trollokra nem voltam nyílván kiváncsi kedves első, kösz

2# a magányt9l erzem igy, nem mert gyereket vállaltam

2017. szept. 7. 23:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Inkább el vagy keseredve. De az elmúlik. Ha vannak barátaid és a családod is támogat még annyira nem is vészes a helyzet. Ha változtatsz világnézeteden a világ is kevésbé lesz s.@ar hely. :P Lehet röhejes de karibtenger kalózaiban volt 1 olyan mondata Jacknek ami eszembe szokott jutni mikor ilyen állapotban vagyok.

Az életben pont az az izgalmas hogy nem tudod mi vár következő sarkon. Ha már így van akkor meg érdemesebb pozitívan hozzá állni (szerintem). Ami nincs meg ma meg lesz holnap. ;D

2017. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

az 1-es nem troll. ÉN sem vagyok és még tovább megyek:

"mas embereknek minden klappol"


Nincsen olyan ember a földön, akinek "minden klappol"!

Egészen másról szól a földi létezésünk.

Félsz, ez érthető, majd ez a seb begyógyul és találsz társat.

2017. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Megertelek, en is 18 evesen szultem es elhagyott a pasim, bar igaz nem terhesen hanem utana, de ugyanigy szenvedtem ahogyan te. Megertelek es sajnallak is, mert sejtem mi var rad, ne mondjam en is miken mentem keresztul. Egyebkent az hogy tartasz az emberektol pont hogy a vedelmedet szolgalja. En hulye voltam mert egybol egy uj tarsat akartam, es valogatas nelkul mindenkivel lealltam aminek az lett a vege, hogy csoborbol vodorbe kerultem. Magyaran ugyanebbe a szituba csak mar ketto gyerekkel.

Nagyon jol teszed ha nem bizol meg akarkiben, csak aki mar tett le az asztalra.

Addig meg csak koncentralj magadra es a babara, ez nem megkeseredes, csak onvedelem.

2017. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz helyzetben lehetsz most, és ne hagyd se magadnak, se másoknak, hogy lealacsonyítsák az érzéseidet. A magány az egyik legkegyetlenebb mind közül, és pont egy ördögi kör is, mert egyedül alig lehet megbirkózni vele, de hát ha magány, akkor csak az az "egyedül" van. Nem azt mondom, hogy ne törődj ezzel az érzéssel, mert most ezt érzed, okkal, és hagynod kell, hogy átjárjon picit, megerősítsen, de magadtól fogsz egyre többet elvenni, ha hagyod, hogy ez nap mint nap bántson és visszafogjon dolgokban. Az a helyzet, hogy senki sem mondhatja neked biztosra, hogy egy hét múlva betoppan valaki az ajtódon, aki támogat, nem hagy cserben, megbecsül és jól bánik veled. Semmire sincs garancia. Most neked kell megtanulnod az erősebbnek lenned, aki kihúzza magát és minden rossz dolog ellenére lép tovább és tovább ezzel szabad utat engedve olyan emberek és egy olyan élet felé, ahol érezheted azt a "minden klappol" dolgot. Meg kell ragadnod azt, amid most van még akkor is, ha úgy érzed többre lenne szükséged, mert valahol el kell indulni. Az élet túl viharos ahhoz, hogy minden örökre így maradjon, hidd el, még akkor is óriási dolgok történnek az emberrel, mikor ő alig mozdítja a kisujját. Bíznod kell magadban, az életedben, és abban, hogy nincs még előtted semmi elvágva. Ha kiengeded azt az éned, aki most a magány és a szomorúság mögött vagy, akkor mindezeket le fogod küzdeni, és egy napon azon kapod majd magad, hogy minden ott van körülötted, amire vágytál. Csak ne add fel még akkor sem, ha most ez lehetetlennek tűnik.
2017. szept. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg tanulsz a hibádból.
2017. szept. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2017. szept. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!