Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós vagyok, vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben mintha sötét felhők lennének a fejem fölött,mindent szürkének látok.Folyton rámjön a sírás.Semmivel sem jobb a világ mert én létezem.A suliban sincs minden rendben az osztály elvan klikkesedve.Próbáltam beilleszkedni de folyton rossz szavakkal illettek ami addig fajult hogy minden nap gyomorgörccsel és szorongással indulok iskolába.Régen mindig tudtam gond nélkül beszélgetni bárkivel,de mostanra teljesen zárkózott lettem.Eddig ez a hétvégéken elmút de mostmár egész nap mély szorongást lehangoltságot érzek.Olyan mintha egy sötét folt tátongana bennem és vinné el minden energiámat.Eddig mindig volt étvágyam,de most alig eszem valamit.Ma annyi salátát ettem ami a szokásos adagom negyede és egy szendvicset.Ezeket is alig tudtam megenni.


Van/volt még itt valaii még ilyen helyzetben?

Mi segitett rajtatok?


(Ha van benne helyesírási hiba akkor azért elnézést,telefonron írtam)



2017. szept. 9. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló azért volt, mert nem történt semmi új, teljesen szürkék voltak a napjaim, nem történt semmi érdekes. Ha ez a helyzet, próbáld valami újjal megtörni, ami kizökkent ebből a helyzetből
2017. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam,lehetlen.

Mivel suli van minden nap tömegkötzlekedéssel megyek suliba,magánórákra,sőt még sportolok is.

2017. szept. 9. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Depressziós vagy, elég egyértelmű.

Kezdesz egyre mélyebb gödörbe kerülni, és később már az sem fog érdekelni hogy mennyire nem eszel semmit, semmi nem fog érdekelni, mert nincs körülötted olyan ember aki szeretne igazán, csak az van a szemed előtt hogy szar a suli, minden rossz.

Ez úgy kezdődött, hogy egyik nap kicsit rosszabbul érezted magad. Ez a rosszullét viszont nagyon addiktív az elmédnek, tehát nehéz kijutni belőle, és egyre mélyebbre kerülsz.

2017. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehet, hogy a programok száma lenne túl sok. Hogy érzed magad ezek közben? Ha fáradt vag, ezért is lehet, hogy semmi szabadidőd nincs
2017. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Magántanárhoz muszály járnom,de oda szeretek menni mert az lebeg a szemm előtt hogy ha már életem nincs akkor legalább jó jegyeim legyenek.Soportolni nagyon szeretek,jógázok és arra az 1 órára amikor az edzesen vagyon akkor talán egy fokkal jobb,de akkor is csak a rossz dolgok lebegnek a szemem előtt, csak olyankor nem nagyon erdekel
2017. szept. 9. 22:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez változni fog. Annyit biztosra mondhatok, hogy ne parázz rá, mert csak rosszabb lesz. Az olyanokra ne hallgass, akik kijelentik, hogy biztos depresszió, és közük nincs a szakmához. Talán nem elég vidámak a napjaid? :D
2017. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom.A környezetmbem senki nincs akivel megoszthatom a gondjaimat,szóval inkább magamba folytom.Barátaim nincsenek,csak felszines baratsagaim vannak es ok eleg durva dolgokat vagnak a fejemhez,en meg csak turom es turom amit muvelnek...

Nem latszik rajtam mert magamba folytom a problemaim,mert felek hogy a csaladomnak rosszul esne ha kiderulne hogy ennyire magamba vagyok fordulva.Az onbizalmam a 0-ra esett ujra vissza.

2017. szept. 9. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nen, valamilyen szinten át tudom érezni ezt a helyzetet. Ha tényleg nem tudod magadból kibeszélni senkinek se, én szívesen meghallgatom. Hátha tudok rá valami használható tanácsot adni
2017. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta jógázol, azt sem hogy valami igazi a jóga-oktatód, vagy valami kókler, az biztos, hogy hosszú távon a jógából fizikai és lelki előnyöd lesz a többiekkel szemben, ők fogják majd keresni a társaságodat, mert a jóga az a testartásokkal az elmét,szellemet a legjobb irányba hangolja.


Az evési próblémádat a félelem okozza, félsz. Teljesen bezárkoztál, pedig a szüleid dolga nem csak az, hogy etessenek, ruháztassanak, hanem az is, hogy érdeklődjenek mi volt a suliban, s nem csak az éhes vagy.


Fordulhatsz a szüleidhez, a jóga oktatódhoz is. Depis akkor leszel, ha azon kapod magad, már nincs kedved/erőd elmenni sportolni. Segíthetsz magadon zenével, vitaminokkal, gyümölcs, füstölő, vigjátékok, humor,

2017. szept. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A szüleim minden nap kérdezik mi volt.Ilyenkor csak valami eröltetett mosolygással annyit mondok hogy jó.Vígjátékot meg probáltam nézni és nem tudok még el is sírtam magam tegnap a Masnaposok 2-nék pedig az egy akkore hulye film.Most megprobalkozok az X-faktorral.

Jógára meg igazából sehova nincs kedvem menni.Csak azért megyek mert még akkor hiznek is ha nem sportolnék.

2017. szept. 10. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!