Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől van ez a szerencsétlenség?

Mitől van ez a szerencsétlenség?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és magányos vagyok. Járok pszichológushoz több éve de semmi értelme kb. Szorongok, önbizalomhiányom van, és indulatkezelési gondokkal küzdök. Dolgozom egy gyárba de már unom. Az ismerkedéssel is kudarcok vannak vagy nem írnak vissza vagy ha létrejön egy beszélgetés jönnek a kifogások a lekoppintások hogy most nem jó találkozni stb. Belefáradtam ebbe. Mostanában a sírás jön rám. Semmi motivációm senkim nincs aki meghallgatna és felhivna pedig jól esne. Ne jöjjetek azzal hogy kezdjek sportolni meg hasonlók mert ez már rajtam nem segít. Ilyen ez a fiatalság h leszarják a másikat vagy mi? Se a lányok terén nem kapok poz. visszajelzést. És hogy álljak pozitivan hozzá mikor mindig a negatív visszajelzések jönnek?

2017. szept. 28. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

A pszichológus nem tud csodákat tenni. Neked kell eldönteni a saját fejedben a dolgokat! Minden fejben dől el! :)

Szép napot! :)

2017. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csajozni akarnék, mert amiatt érzem magam magányosnak, mert nincs barátnőm. Barátaim vannak, de velük nem zárul be egy ember szükségletpiramisa.
2017. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem senkim sincs. egyedül vagyok mint a bütyköm. És próbálkozom de sikertelen. Elegem van az egészből hogy mindenki hülyének néz kihasznál. Félvállról veszik a csajok az egészet.
2017. szept. 28. 11:34
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Te is vedd félvállról és mindjárt másképpen fognak menni a dolgok. Valószínűleg süt rólad a görcsösség, ami taszító. Legyél laza, mint a Riga lánc, és látni fogod a változást.
2017. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de interneten hogy mutassam ezt? pl amikro beszélgetek egy csajjal.
2017. szept. 28. 11:48
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Ez a termeszet rendje... az iylen gyenge emberek elvesznek, kipusztulnak.... nincs ebbe semmi....

Es most komolyan: egyetlen egy nonek sem jon be ez a sirankozas... lehet ezert koopintanak le... erre nem gondoltak? Vagy mindenki alkalmazkodjon hozzad, es halgassa a sirankozast?

Azert en kivancsi vagyok a lanyojkal valo beszelgetesedre....

2017. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alain Delon ***** válasza:
100%
Márpedig a testmozgás olyan folyamatokat indít el a szervezetben, ami alapjában meg tudja változtatni a közérzetedet, hangulatodat így a reakcióidat a világ benyomásaira. Meg fog változni a viselkedésed, kisugárzásod.
2017. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig a kigyúrt pasikért odavannak a csajok.
2017. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Gyorstalpaló, hogy mi a különbség a lazaság, pozitív kisugárzás, és a rinyálás közt.

Rinyálás:- Jaj ma nem jó, olyan depis vagyok, a fejem is fáj, és engem senki se keres.

Pozitív: - Gyere át, igyunk meg egy sört, vagy menjünk el moziba!

2017. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha barátkozàshoz is lenne kedved, írj, én szívesen talalkozom veled Pesten. Jol tudom ,hogy érzel....


25f

2017. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!