Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől van ez a szerencsétlenség?

Mitől van ez a szerencsétlenség?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és magányos vagyok. Járok pszichológushoz több éve de semmi értelme kb. Szorongok, önbizalomhiányom van, és indulatkezelési gondokkal küzdök. Dolgozom egy gyárba de már unom. Az ismerkedéssel is kudarcok vannak vagy nem írnak vissza vagy ha létrejön egy beszélgetés jönnek a kifogások a lekoppintások hogy most nem jó találkozni stb. Belefáradtam ebbe. Mostanában a sírás jön rám. Semmi motivációm senkim nincs aki meghallgatna és felhivna pedig jól esne. Ne jöjjetek azzal hogy kezdjek sportolni meg hasonlók mert ez már rajtam nem segít. Ilyen ez a fiatalság h leszarják a másikat vagy mi? Se a lányok terén nem kapok poz. visszajelzést. És hogy álljak pozitivan hozzá mikor mindig a negatív visszajelzések jönnek?

2017. szept. 28. 11:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Eleve már nem is kommunikálok nőkkel lányokkal. Szerintem ez egy elcseszett világ. Lanyoknak mi a fontos? Penz csillogas a szelfi amit felrak akarhova es mutogatja magat. Nem marad intimitas egy palinak se mert a lanyok erkölcstelenek. Tisztelet a kivételnek. Nem beszélek eggyel sem mert nincs senki a környezetembe.Ugy gondolom sokat nyeltem már le es alkalmazkodtam. Nem vagyok ez a bulizos ivos ember. Ezekkel meg masrol nem lehet beszelni. Es nem sirankozom senkinek. Volt egy kapcsolatom az is 4 honapig tartott . A csaj hulyenek nezett kihasznalt. Tudtommal nem csalt meg. Szakitottunk de mai napig hianyzik. Nemtudom miert. Es volt h felkerestem sokszor de eltaszit magatol. Tartás van bennük én meg a megalkuvo ember voltam mindig.
2017. szept. 29. 08:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Elsem tudod képzelni, hogy a világ olyan, amilyennek látod, és a világ nem olyan, amilyen te vagy? Azt hiszem tanulmányoznod kellene a hangyákat, és a hangyák társadalmát. Majd a farkasokat.

A kettőt összehasonlítani, és írnod erről 70-80 oldalt. De nem, te ülsz és a múlton síránkozol, az már nincs, kezd elölről.

Ezek a csalódások az élet részei, senki sem kerülheti el, ezek erősítenek meg, ha nem tudtad volna, de ha te továbbra is "szar a világ", hozzáállással jársz-kelsz, garantáltan azt az oldalát fogod látni, és tapasztalni.


Na meg ott a humor...mosolyogj inkább, és visszamosolyog a világ, de sírni egyedül fogsz.

2017. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!