Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lefekvéskor rámtör az egyedüllét?

Lefekvéskor rámtör az egyedüllét?

Figyelt kérdés

Mikor oda jutok, hogy na, végre, aludhatok, akkor egyszerűen megijedek. Megijedek attól, hogy egyedül vagyok, hogy minden elhalkul, és a nincstelenségre tudok csak gondolni. Alapból is 2-3órákat alszok naponta, de attól félek, hogy ez talán még ennél is jobban csökkenni fog. Nem tudom iszonyúan pontosan körülírni. Pár napja szakítottunk a párommal. Lehet, hogy ennek is köze van hozzá, nagyon kivagyok miatta.

Habár már ez előtt is, nagyon régen mutatkoztak ilyen dolgok, akkor is elvesztettem valakit.

Kérlek, segítsetek!:(

Mivel tudnám elűzni az öngyilkos, magamba forduló, őrült gondolatokat esténként?:(

14éves leszek ebben a hónapban.

Köszönöm a válaszokat, privátban is írhattok.🙈


2017. nov. 11. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Öleld meg a plüssöd alvás közben.
2017. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen már szakítás? Az kemény.


Amúgy maga a helyzet ismerős. Alapvetően azt kell tudatosítani magadban hogy az élet még baromi hosszú, és még rengeteg pozitív dolog, lehetőség áll előtted.

2017. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm. 13 évesen bicajozni jártunk meg sétálni meg futni meg ilyenek.

A te korosztályodtól itt olyanokat olvasok, amiket írsz is: öngyilkosság, halál, vagdosom magam, kétségbe vagyok esve, rettegek.

Gőzöm sincs, hogy ez mitől van így nálatok, nekem olyan mintha egy kiégett 40-es írná ezeket amiket ti, pedig sajna nem.

Talán az lehet a gond, ahogy éltek, hogy nincs gyerekkorotok és 25 éves korotokra kész lesztek idegileg teljesen.

Figyu 13 éves vagy, hát érezd jól magad!! A tanulás legyen a legnagyobb gondod, ráérsz fiúzni meg ilyen lelki nyomorokkal foglalkozni majd ha idősebb leszel, de akkor sem elvárás. Szerintem egyszerűen engedd el ezeket a dolgokat, rá fogsz jönni, hogy nincs semmi baj.

Rossz dolgok történnek és fognak is, de ezek miatt nem kell eret vágni rögtön meg késbe borulni, tudod milyen sok mindent kibír az ember? Nagyon! Éld a korodbeliek életét, mozogjál a mindennapokban és az emberek között, tanuljál - legyen a cél egy szint ami alá nem adod, azok társaságát keresd akik boldoggá tesznek....nincs itt semmi varázslat, annyira könnyű hidd el :)

2017. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyfajta szorongás lehet, ami miatt ha sikerül elaludnod sem alszol jól. A kialakult blokkot kéne feloldani, hogy javuljon a helyzet. Végső esetben akár segítséget kell ehhez kérni.
2017. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Viszont nehéz élni a gyermekkoromat, ha belekényszerítenek a felnőtt életbe.

Ez akár a mai fiatalokra is igaz, magamat is beleszámítva.

Gondolom, hogy mindenkinek megvan a véleménye arról, ha egy fiatal lánynak/fiúnak, vágásokat lát a karján. És ez hatalmas baj, ugyanis, ha ekkora előtítélet, egymással szembeni mocskolódás lenne a világon, ami valamilyen szinten van is, akkor nem kell csodálkozni, hogy tizenévesen szerelmi bánata van az illetőnek, vagy akármilyen bánata.:D

De egyébként azt is megértem, hogy régen nem ez volt, és a többi. De a mai generáció ellen sajnos se én, se te nem tudsz mit tenni, el kell fogadni, hogy nem 17-18évesen nézünk rá, (ha szabad többesszámban beszélnem)a fiúkra/lányokra.

Egyébként köszönöm, érzem a jó szándékot a válaszodban.:)

2017. nov. 11. 22:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, utolsó előtti.:)
2017. nov. 11. 22:08
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

14 évesen volt szerelmi bánata az 1800-as évek fiataljainak is

no para


az élet előtted, párválasztásnál dönts lassabban de jól

2017. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Ne értsd félre, én is odavoltam sokmindentől 13 évesen, pl nem voltam népszerű az osztályban, folyton cikiztek valamiért, és volt bőven olyan csaj akiknek már volt pasijuk akkor is - a nyomibbaknak mint én persze nem volt, nekem bicajom volt :)

Itthon sem az édes otthon várt, mindig állt a bál, nem volt pénz, nem mehettem sehova, nem kaptam jó cuccokat, ha 3-ast kaptam vmiből vége volt a világnak, 1-esnél meg föld körüli pályára akartak kilőni kb...

Viszont: sosem akartam falnak menni a fentiek miatt, max másik iskolába vagy másik bolygóra. De annyira társaságtól függ, hogy érzi magát az ember! Mert utána középsuliban pl soha senki nem piszkált, normális emberek közé kerültem, ezért írtam, hogy azt az embert/társaságot keresd, aki boldoggá tesz, aki mellett 13 lehetsz!

Különben meg, akik nálunk általánosban hülyére pasizták magukat gyerekfejjel, 20 évesen már ott álltak egy gyerekkel, apuka persze a szántásba se volt.. Szóval így utólag visszagondolva nem is volt olyan gáz az a bicajozás dolog - azt mára lecseréltem autóra és motorra :) Szóval a tanulást és a jó társaságot erősen javaslom ;)

Azóta már meghalt csomó mindenkim, volt 2 kapcsolatom és mindegyikre azt hittem, életem végéig tart. Hát, tévedtem. És olyankor az ember mindig bedobja a törölközőt valamilyen szinten, de igenis fel lehet, és fel is kell állni, és a végén saját magadból merítesz erőt mert tudod, hogy meg tudod csinálni, mert sokszor megcsináltad már. És fogod is, akkor is ha néha azt hiszed, nem fog menni.

Amúgy: 33/N :)

2017. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na, ezzel teljes mértékben egyet értek.^^

Köszi, aranyos vagy.:)

2017. nov. 11. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2017. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!