Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lefekvéskor rámtör az egyedüllét?

Lefekvéskor rámtör az egyedüllét?

Figyelt kérdés

Mikor oda jutok, hogy na, végre, aludhatok, akkor egyszerűen megijedek. Megijedek attól, hogy egyedül vagyok, hogy minden elhalkul, és a nincstelenségre tudok csak gondolni. Alapból is 2-3órákat alszok naponta, de attól félek, hogy ez talán még ennél is jobban csökkenni fog. Nem tudom iszonyúan pontosan körülírni. Pár napja szakítottunk a párommal. Lehet, hogy ennek is köze van hozzá, nagyon kivagyok miatta.

Habár már ez előtt is, nagyon régen mutatkoztak ilyen dolgok, akkor is elvesztettem valakit.

Kérlek, segítsetek!:(

Mivel tudnám elűzni az öngyilkos, magamba forduló, őrült gondolatokat esténként?:(

14éves leszek ebben a hónapban.

Köszönöm a válaszokat, privátban is írhattok.🙈


2017. nov. 11. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megint 3-as vagyok:

ha odavagy este, nézd meg a Csak egy kis pánik c. vígjátékot Robert de Niroval, fergeteges! Van 2. része is. Az kikapcsol egy kicsit.

2017. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A kerdezo kedves es inteligens!.

Vegre egy nem csaa,csooo vikcsike vagyok fele 14 eves :)

2017. nov. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!