Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy cica boldoggá tud tenni?

Egy cica boldoggá tud tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok. Bejárok dolgozni, ott jól elvagyok másokkal, de igazán közel senkit nem akarok engedni magamhoz, mert úgy is csalódnék, és amúgy is, már egyre kevésbé tudom kimutatni a szeretetemet. Egy macska sok örömet/szeretetet tudna adni nekem? 22L
2017. nov. 13. 19:03
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
9%
Igen, nekem is nagyon hiányzik egy cica (talán a következő albérletben megengedik). Egy háziállat sokat segít az érzelmekkel kapcsolatban, nekem gyerekkoromban a macska volt az első élőlény, aki felé kimutattam egyáltalán bármiféle érzelmet.
2017. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miauu mjáu nyau mjáu! Öööö a macskám üzente, nem tudom jelenleg lefordítani. :D
2017. nov. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én egy kardfogú tigrist vennék magamnak.

24f

2017. nov. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó egy cica, de nem tud boldoggá tenni. Emberi kapcsolat kell elsősorban. Nem vársz semmit, nem csalódsz, de nem is élsz.
2017. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!