Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy utolsó féreg vagyok,...

Egy utolsó féreg vagyok, hogyan tovább? (20l)

Figyelt kérdés

Nem olyan féreg, aki másokon átgázol, hanem féreg, mint emberalatti létforma. Szánalmas megvetett nyomorult senki.


Minden szánalmas, ami velem kapcsolatos. Szánalmas, hogy gyenge képességű vagyok, csóró vagyok, csúnya vagyok, sikertelen vagyok, magányos vagyok..Szánalmas, hogy neten panaszkodok. Néha itt,néha Redditen.


Van, hogy kiemel ebből az emberalattiság érzetből a körbeudvarlás. Mert most ugye már b*szható vagyok. Ez olyan csodás. Most akkor pár évig ez fog menni, úgy tűnik..Azt hittem, ha egyszer elérek ide akkor minden megoldódik, szeretni és tisztelni fognak a férfiak, szóba állanak velem, befogadnak, nem leszek többé a csúnya, magányos, kiközösített lány. Senki se mondta, hogy amit a szépséggel nyerek, sokszorosan elveszítem máshonnan. Már nem vagyok ember, nem számít, hogy mit gondolok, érzek, csak egy vonzó tárgy vagyok.


Valami mégsem változott: a magány állandó, a kisebbrendűségérzet állandó. Most is elviselhetetlenül fojtogat. Nincsenek körülöttem emberek, de ha lennének is így éreznék. Férfiak közelsége depresszióssá tesz, mert minél közelebb kerülnek hozzám, számomra annál nyilvánvalóbbá válnak a szándékaik és hogy milyennek is látnak engem a hajbókolás mögött. Ha távol vannak, akkor meg, nem tehetek róla, hiányoznak. A lányok is. Soha sem fogadtak el. A szüleim se. A tanáraim se. A testvéreim se. Nem találkoztam még olyan emberrel, aki igazán kedvelt volna. Pedig én aztán rohadtul meg akarok felelni. Szerintem kihoztam a maximumot ebből a testnek nevezett genetikai hulladékból és az agynak csúfolt roncshalmazból . Nem megy. Szedek gyógyszert, járok terápiára. Nem megy. Nem tudom hogyan tovább..Van valaki aki hasonlóan érez? Nagyon sürgősen túl akarok ezen lenni, mert lassan megőrülök..



2017. nov. 21. 00:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Hagyjátok kiírta a kérdést de a válaszokat már lesz#rja
2017. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
27%
Azért, mert csak az önsajnálatban akart fürdeni.
2017. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Minden választ és privátot köszönök.

Miért ne érdekelnének a válaszok? Miről beszélsz? Csak pár óra telt el, nem vagyok fent az oldalon 0-24-ben, ahogy szerintem másoknak sincs erre ideje. Mindenkinek válaszolni fogok.


Egyébként velem már többször is előfordult, hogy nem kaptam választ segítő szándékú privátra. Rosszul esett egy kicsit, de nem kezdtem el hőbörögni, max az jutott eszembe, hogy vajon én mit rontottam el..De mind1. Érdekes, hogy mennyire máshogy reagálnak a férfiak és a nők.(nyilván #notallmen)

2017. nov. 21. 15:40
 14/23 anonim ***** válasza:

Egy hosszú, ámde nagyon szépen megfogalmazott szöveget sikerült kiírnod magadból, szóval én már csak ezért se gondolom, hogy olyan semmirevaló és hasznavehetetlen lény lennél, mint amit hiszel magadról. Már az írásodon is látszik, hogy egy nagyon is értelmes, intelligens lány vagy, csak még nem vagy teljesen tisztában az értékeiddel.

Négy évvel ezelőtt, amikor annyi idős voltam, mint most te, én is hasonló cipőben jártam, és nem volt olyan nap, hogy ne fontolgattam volna az öngyilkosságot. Szóval van elképzelésem arról, hogy most min mész keresztül :/

2017. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8%

Az ilyen nők általában a szexbe menekülnek, aztán csak lejjebb csúsznak.

Szép nőként tényleg kihívás lehet kiválasztani azt a férfit, aki nem csak a külső miatt hízeleg vagy barátkozik. Még gyakran mi férfiak sem tudunk különbséget tenni a vonzalom és a valódi érdeklődésünk közt. Ismerkedj érzékenyebb, "lányosabb" férfiakkal is, talán több szerencséd lesz.

2017. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Szeretnél rendőr lenni? Gondold meg.
2017. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
keress munkát. próbáld meg magad eltartani. Nem lesz időd túl sokat gondolkodni. Nem viccből írom.
2017. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%
Miutan irtam,hogy Romaniai vagyok,mar nem beszelt velem a kedves kerdezo.Rasszissta,de elvarna a segitseget!! pff
2017. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
miért várod el, hogy valaki folyamatosan a gép előtt üljön, másnak van dolga!
2017. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Senkinek se írtam mostanában, mert az egyetem miatt nincs időm semmire. Egy hét múlva vizsgaidőszak, rengeteg beadandó stb. De ettől függetlenül még mindig így érzem magam, ezért emeltem ki újra a kérdést. Bocs, hogy nem reagáltam.
2017. nov. 30. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!