Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy utolsó féreg vagyok,...

Egy utolsó féreg vagyok, hogyan tovább? (20l)

Figyelt kérdés

Nem olyan féreg, aki másokon átgázol, hanem féreg, mint emberalatti létforma. Szánalmas megvetett nyomorult senki.


Minden szánalmas, ami velem kapcsolatos. Szánalmas, hogy gyenge képességű vagyok, csóró vagyok, csúnya vagyok, sikertelen vagyok, magányos vagyok..Szánalmas, hogy neten panaszkodok. Néha itt,néha Redditen.


Van, hogy kiemel ebből az emberalattiság érzetből a körbeudvarlás. Mert most ugye már b*szható vagyok. Ez olyan csodás. Most akkor pár évig ez fog menni, úgy tűnik..Azt hittem, ha egyszer elérek ide akkor minden megoldódik, szeretni és tisztelni fognak a férfiak, szóba állanak velem, befogadnak, nem leszek többé a csúnya, magányos, kiközösített lány. Senki se mondta, hogy amit a szépséggel nyerek, sokszorosan elveszítem máshonnan. Már nem vagyok ember, nem számít, hogy mit gondolok, érzek, csak egy vonzó tárgy vagyok.


Valami mégsem változott: a magány állandó, a kisebbrendűségérzet állandó. Most is elviselhetetlenül fojtogat. Nincsenek körülöttem emberek, de ha lennének is így éreznék. Férfiak közelsége depresszióssá tesz, mert minél közelebb kerülnek hozzám, számomra annál nyilvánvalóbbá válnak a szándékaik és hogy milyennek is látnak engem a hajbókolás mögött. Ha távol vannak, akkor meg, nem tehetek róla, hiányoznak. A lányok is. Soha sem fogadtak el. A szüleim se. A tanáraim se. A testvéreim se. Nem találkoztam még olyan emberrel, aki igazán kedvelt volna. Pedig én aztán rohadtul meg akarok felelni. Szerintem kihoztam a maximumot ebből a testnek nevezett genetikai hulladékból és az agynak csúfolt roncshalmazból . Nem megy. Szedek gyógyszert, járok terápiára. Nem megy. Nem tudom hogyan tovább..Van valaki aki hasonlóan érez? Nagyon sürgősen túl akarok ezen lenni, mert lassan megőrülök..



2017. nov. 21. 00:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
16%
A kérdezőt nem kell komolyan venni,biztos hogy kamuzik,magányos lányok nincsenek,mert még a legcsúnyább és a legdeperessziosabb is minden ujjára kap 10 pasit. Egy pasi forditott esetbe csak golyót kaphat a fejébe..
2017. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
36% Te nyomorult idióta...
2017. dec. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az jött le hogy te egy művész lélek vagy aki igen is ki adná az érzéseit sőt megosztaná , de nem találtál olyan személyt még az életedben aki felől úgy érzed hogy adna is. Szerintem te szereted a drámai filmeket is pl : Ha eljön Joe Black,ken park,Keith ,emlékezz rám és sorolhatnék párat. De ha tévedtem bocs.
2017. dec. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!