Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok boldog lenni?...

Miért nem tudok boldog lenni? Van úgy hogy az ember boldogtalanak születik?

Figyelt kérdés

22 éves fiu vagyok azt mondják az én koromban kéne a legboldogabbnak lennie az embernek, de egyszerűen nem birok boldog lenni sose tudtam akármit teszek, akár menyi pénzem van akármennyi csajom, szerelmem stb egyszerűen nem tesz boldogá semmi,

csak a gyűlölet és a düh maradt nekem, amit nagyon nehéz kordában tartani pl tavaly előtt még suliba jártam összevitatkoztunk valamin az osztálytársammal aztán meglökött, na ilyenkor nekem eldurran az agyam és hat jó alaposan megvertem szerencsére senki se látta meg ,eltüntettem a vérnyomokat ő neki meg nem lett baja.


2017. nov. 28. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert! Lehetőleg egy pszichológust!
2017. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te valószínűleg egy frusztrált agresszív, proli, hülye gyerek vagy... Semmi olyat nem említettél meg ami a boldogsággal vagy annak hiányával lenne kapcsolatban. A helyzetet se írtad le... Csak azt hogy megvertél valakit. Gratulálok, sokat értél el vele!... Arról nem is beszélve, hogy nagyon kamugyanús a kérdés és az oldalt ismerve az is
2017. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi generálta a dühödet?Ha esetleg elkezdesz sportolni akkor letudnád vezetni a feszültségedet.Hány barátnőd volt és egyáltalán szereted őt?Barátokkal mi a helyzet elmenni egyet inni vagy csak szimplán szórakozni hátha vissza jön az élet kedved.
2017. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Senki nem születik boldogtalannak.

Szerintem az, hogy ki milyen beállítottságú, azt sok minden befolyásolja, de legmeghatározóbb a gondolkodásmódja.

Igazából téged a negatív érzéseid vezetnek/uralnak. Hogy ennek mi áll a hátterében, azt nem írtad. De gyanítom, hogy a családi hátterednek is köze van hozzá....

2017. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Bár végig se olvastam de a válaszok latva nem is erdemes. A szerencsetlenek bemeselik maguknak hogy nem tehetnek a rossz dolgokrol és igy hiaba is kuzdenenek azert hogy jobb legyen
2017. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Máté 5:3 "Boldogok akik tudják, hogy szükségük van Istenre.."
2017. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok rá az élő példa. Az élet ellehetetlenít minden téren.
2017. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!