Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te magányos vagy? Ha igen,...

Te magányos vagy? Ha igen, próbálsz ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Olyan sok magányos embert látok itt nap mint nap,és arra lennék kíváncsi,hogy ti tesztek ez ellen valamit,próbáltok barátkozni,ismerkedni,eljárni valahová? Vagy ha nem,akkor miért? Tegyük fel,hogy mindenki,aki most ehhez a kérdéshez válaszol,holnapra meg van hívva az aréna plázába,hogy ott találkozhassunk/beszélgethessünk,eljönnél?

2017. dec. 8. 21:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ez rendes tőled, szerintem még egy bő 5 éved van hozzá
2017. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Köszi a bíztatást ☺
2017. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
És ha Debrecenben lenne találkozó mennyien jönnének?
2017. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Kb egy éve csak úgy unalomból trollkodtam itt egy felhasználóval. Elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy velem egy idős nő... Gyönyörű, okos lány volt. Szimpatikusak lettünk egymásnak. Első találkozáskor "megadta" magát. Párszor még találkoztunk, aztán vége lett.


Ebből azt szerettem volna kihozni, hogy sosem tudhatjuk mit hoz a sors. Járjunk nyitott szemmel

2017. dec. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!