Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy rosszul vagyok a karácsonyi hangulattól és totál lesz**om az egészet?

Figyelt kérdés
Biztos közrejátszik az immáron 24 éve tartó egyedüllétem és sikertelenségem a megkeseredettségemben és lélektelenségemben, de egyszerűen rosszul vagyok, ha karácsonyi zenét, szőrszálhasogató csilingelést és nyáladzást hallok. A karácsonyi rendezvényeket/vásárokat is nagy ívben kerülöm. Szentestén is valószínűleg tanulni fogok, mert megint buktam egy tárgyból és már azt se tudom mióta járok egyetemre, annyira szerencsétlen vagyok. Egy barátnő talán már nem is hiányozna, mert annyira megkeseredett vagyok, hogy szexen kívül nem is tudnék vele mit kezdeni. Persze az is tartana vagy 2 percig (már ha egyáltalán a görbe pö***met sikerülne bedugnom). Úgy érzem, hogy semmi értelme élnem és már minden napom tök ugyanolyan. Túlzás nélkül csak azért van még életerőm, mert tudom, hogy meghalni qrva nehéz és fájdalmas lenne. Akik hasonló cipőben vannak, mint én: ti hogy fogjátok kibírni a karácsonyt?

2017. dec. 23. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Normálisnak normália, ha valaki mem szereti az ünnepeket/karácsonyt, csak szokatlan.

Én sem szeretem. Nem érdekelnek a szülinapok, névnapok, évfordulök, Karácsony, nem érdekelnek a családi összejövetelek. Sőt, a Karácsony esti közös családi vacsorától egyenesen írtózom, hogy miért azt nem tudom.

Szóval nem vagy egyedül, bár az kétségtelen, hogy teljes mértékben negatívan állsz a dolgokhoz, teljes mértékben pesszimista vagy és mindenben a rosszt látod, sőt, konkrétan azt keresed és még csak nem is vagy hajlandó keresni a jót, sőt, egyenesen kerülöd. Hogy ez tudatos-e vagy tudatalatt működsz így, azt nem tudom.

2017. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen normális,az év legszemetebb időszaka.

Az a nem normális,ha valaki itélkezik valaki felett! Rosszindulatú férgek.

2017. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen mondom ezt vallásosként mikor pont ekkor kellene igazán örülnöm
2017. dec. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 isten halála válasza:
Karácsonykor megnő az öngyilkosságok aránya, szerintem próbáld ki
2018. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!