Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem járok discoba, meg...

Ha nem járok discoba, meg sehova szórakozni. Elpazarlom a fiatalkorom? 23F

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Én se járok, más az értékrendem. Vannak barátaim, nem sok de nem is kell nekem több. Velük eljárok bringa túrákra, meg lehet velük iszogatni, dumálni is, ha ritkán arra van szükségem. Attól függ ez, hogy kinek mire van igénye. 23 F
2017. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
82%
Ha élvezed amit csinálsz buli helyett, akkor egyáltalán nem pazarlod el. Miért kéne olyat csinálnod szórakozás címszóval, ami téged nem szórakoztat?
2017. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

Igen.

Vagy ha elpazarolni konkrétan nem is, de megfosztod magad egy olyan dologtól, amit felnőttként már nemigen fogsz tudni bepótolni, pedig lehet, hogy tetszene.

És ne hallgass a sok önjelölt antiszocra, hogy "a bulizás csak a sötét csőcselékeknek való, inkább olvass könyveket, stb-stb".

Félreértés ne essék, olvasni jó dolog, én is nagyon szeretek és a világért sem beszélnék le róla senkit. De egyrészt a kettő nem zárja ki egymást, másrészt pedig minden hétvégén otthon ülni és könyveket bújni egymagadban, idős korodban is tudni fogsz, míg nagyokat bulizni csak fiatalkorában tud az ember igazán.

Nincs is annál gázabb, mikor valaki 30-on túl akarja kiélni a bulis korszakát, és úgy próbálja csapatni a discoban, mintha minimum tíz évvel fiatalabb lenne.

2017. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de azért valahogy nem ártana becsajozni, mondjuk én se tudok sajnos de azért jo lenne legalább becsajozni.
2017. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, hogy mit csinálsz helyette. Nemcsak a disco lehet szórakozás. De ha a négy fal között ülsz csak egyedül, akkor valóban sok minden élményről lemaradsz.
2017. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Már a kérdésedből is lejön, hogy Te egy luzer vagy.... meg azok is akik az eltérő véleményt lepontozzák....

Ha.nem szórakozol, akkor igen, pazarlod a fiatalságod. Szórakozás NEM EGYENLŐ az ivaszattal meg azzal amit a sok primitiv belé gondol.

2017. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Diszkóba én sem járok, ellentétben házibuliba és baráti összejövetelekre igen.

Ha neked nincs szükséged ezekre akkor semmi baj, csak ne 40 évesen, 2 gyerek apjaként akard ezt bepótolni.

2017. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ szeretnél-e járni. Én szintén 22 éves fiú vagyok, néhány alkalommal már voltam buliba/discoba de nekem nem igazán jött be. Egyszerűen én nem élvezem, untam, hogy táncolni kell, megy a zene és még beszélgetni is alig lehet olyan hangos. Én azt javaslom mindenképpen próbáld ki de ha nem jön be kár erőltetni, én később sem fogom bánni, hogy nem ott pazarlom az időm. Ettől persze nem nézem le azt aki igen, elhiszem, hogy jól kikapcsolja az embert és jó elszakadni a valóságtól kicsit, egyszerűen nem egyformák az emberek ;) 22F
2017. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdés mi számodra a szórakozás. Esti buli meg segg részegre ivászat vagy tartalmasabb dolog.


Lehet ezer más dolgot csinálni. Én ismerőseimmel túrázni, kirándulni, bringázni járok. Vagy kulturáltan moziba, billiárdozni, egyebek.


Lehet tartalmas az életed bulizás nélkül is és tartalmatlan akkor is ha naponta bulizol.

2017. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Én sem járok. Tudom, mindenki azt mondja, hogy addig szórakozz, amíg teheted. De mindenki másképp engedi ki a fáradt gőzt.


L/19

2017. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!