Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem járok discoba, meg...

Ha nem járok discoba, meg sehova szórakozni. Elpazarlom a fiatalkorom? 23F

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Viszont kimaradsz sok rossz dologból és talán valami értékeset is tudsz majd alkotni. Kis motiváció: gazdagítsd a világot és a világ is gazdagít téged. ;)
2017. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát igen a négy fal közőtt vagyok
2017. dec. 27. 20:20
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha azért nem jársz bulizni, discoba mert nincsen rá igényed, nem szereted és inkább más elfoglaltságot találsz magadnak, pl. sport, utazás, kirándulás, kreatív hobbi, iszogatás barátokkal stb., akkor nincsen vele semmi probléma. Mindenki más és mindenki máshogyan szeret kikapcsolódni.

Ugyanakkor, ha te szeretnél eljárni szórakozóhelyekre, discoba, inni, táncolni stb., de valami visszatart és emiatt nem mész, akkor az viszont nem jó, mert azt bánni fogod, hogy nem éltél a lehetőséggel és akkor valóban úgy fogod gondolni, hogy “elpazaroltad a fiatalkorod”.

2017. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
El ám, így már vedd meg a járókeretet s a banyatankot bateg...
2017. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Én se jártam discoba sose, inkább rock koncertekre mentem, és megyek is közel a 30-hoz. Ott érdekes módon nem ciki semmi. Megyek 29-én Tankcsapda koncertre, a 62 éves édesanyám meg kijelentette, hogy ő is jönni fog. Ciki? Szerintem nem. Bár a discoban biztos az lenne a sok szerencsétlen részegen vonagló ringyónak...
2017. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Leírták már, de leírom én is: ha olyat csinálsz, amit szeretsz, az nem pazarlás. Ha olyat, amit nem, az az. Szóval a kérdés, amit magadnak kell feltenned, hogy jól érzed-e magad, és kész.

Amúgy én eljárok emberek közé pár havonta, de az olyan kikapcsolódást utána külön ki kell pihennem. Pedig ezek is elég lightos programok, alkoholt konkrétan sosem iszom.

2017. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan ez vagyok pepitában, csak lányként :D engem is nyúznak munkatársaim, hogy éld ki magad,buliztak stb.

Nekem az ilyen helyek szenvedések,nyűg.

De helyette van más hobbim: kreatívkodok, mind számítógépen (Photoshop) mind anyagokkal (tűnemezelés,varrás).

Ki éli az életed? Te vagy a többiek?

2017. dec. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt csakis te tudhatod.:) Introvertált vagy extrovertált vagy? Mi neked a kikapcsolódás, szórakozás? A bulik és nagy társaság, vagy kevés barát, esetleg egyedül olvasgatás?

Ahogy írták is, nem pazarlás ha azt csinálod amit szeretnél. És például egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam buliban, és mindegyikről le akartam lépni 1-2 óra után, nem bírtam azt a sok ingert, a hangos zenét, túl közvetlen idegeneket, matt részeg embereket, rosszul voltam az egésztől. Nem fogom úgy érezni hogy elpazaroltam a fiatalkoromat, hiszen soha nem is vágytam bulikba, nem is fogok felnőtt koromban sem, ilyen típus vagyok.

Akik pedig "antiszociális lúzernek" nevezik a hozzám hasonlókat, azok vagy elitták a maradék agysejtjüket is, vagy csak nem akarnak gondolkodni és megérteni hogy nem mindenki egyforma.:D

Szerintem egyik féllel sincs semmi probléma, bár sosem fogom megérteni, de elfogadom hogy egyeseknek kikapcsolódás bulikba járni, míg mások olvasástól, túrázástól, és hasonló csendesebb tevékenységektől töltődnek fel.


Szóval tedd fel magadnak a kérdést, szeretnél bulikba, szórakozóhelyekre járni? Ha igen akkor menj, mert később családdal már nem teheted meg.:) Ha pedig nem akkor ne érdekeljen mások véleménye, fogadd el hogy ilyen vagy és keress hasonló embereket.:D

2017. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!